Gösterme


1962 yılında, Yozgat ili, Sorgun ilçesi, Günpınar köyünde doğmuşum. İlkokulu köyümde, ortaokulu Sorgun’da Lise öğrenimimi de Yozgat’ta yaptıktan sonra; Askerlik hizmetimi takiben l986 yılında İzmir 100. Yıl Polis okulunu bitirerek Polislik Mesleğine girdim. Yüksek okulu’da meslekte bitirdim. Niğde, Şanlıurfa-Birecik, Aksaray illerinde Polis Memuru olarak görev yaptım. 2007 yılında kendi isteğimle emekli oldum.

Mesleğimin onuncu yılında, sonradan FARKINDA OL duğum bilinçaltımdaki beni hasta edip öldürmeye programlanmış, bana karşı çalışan olumsuz “ZİHİNSEL KALIPLAR“ nedeni ile hem fiziksel, hem de duygusal ve zihinsel birçok rahatsızlıklara duçar oldum. Rahatsızlıklarıma tıbbi yönden bir çare bulamayınca ister istemez çokta inanmadığım ve sevmediğim alternatif alanlarda arayışlara başladım. İlk olarak bitkisel çözümlere yöneldim ve kısmen fayda görmeme rağmen tam olarak bir şifa bulamadım. Hatta birkaç kez bitkisel zehirlenme hadisesi de yaşadıktan sonra çarenin bitkilerde de olmadığını anladım. Bu esnada görevim gereği bir trafik kazasına müdahale ederken “tevafuk eseri” yoldan geçen bir hanımın ağır yaralı birine dokunuşu ile tüm tabular yıkılarak yepyeni bir dünyanın kapıları aralandı. O güne kadar ön yargılı bir şekilde “asla ve kesinlikle” diyerek karşı olduğum dokunarak elle şifanın mucizevi etkisini görünce rabbimizin benim dualarıma karşılık verdiğini anlayarak o günlerde çok bilinmeyen REİKİ nin tatlı ve şefkatli titreşimine dâhil oldum. Allah’ın bana yoldan geçen bir yolcunun eli ile hediye ettiği bu farkındalıkla yeni bir yolculuğa başladım. Bu yolculuğum etap etap kendimi bilme ve bulma yolunda; sıra ile bilinçaltımdaki olumsuz programların dönüştürülerek faydalı hale gelmesini sağlayan NLP mucizesinin zorlu eğitimi takip etti. Takip eden on yıllar içinde de HİPNOZ, daha sonra da yıllar süren çileli ve yorucu çalışmalarımın karşıtlığı alarak Allah’ın bana lütfettiği SIFIR NOKTASI ENERİSİ (SNE) MATRİX le tanıştım. Bilahare hipnozu kendi geliştirdiğim birçok metotla birlikte SNE. MATRİX le birleştirerek MANYETİK HİPNOZU kurdum. Sadece bu kutlu öğretinin insanlara aktarımı ve inisiyasyonu ile ilgili çalışmalarım tam dört yıl sürdü. Rabbimize hamd olsun ki İLAHİ FARKINDALIK olarak nitelendirdiğimiz bu kutlu öğretinin altı değişik inisiyasyonu ile insanlara aktarımı bana nasip oldu. Bunca birikim ve tecrübelerimden sonra diyebilirim ki… Bu çok değerli öğreti sadece şifa enerjisi olmayıp, insanın KENDİSİNİ BİLME ve BULMA serüveninde en kestirme yoldur.

Biz bu kutlu ışığın karanlık yolumuzu aydınlatacağına, bizi her türlü rahatsız eden olumsuz enerjilerin olumlu bir şekilde dönüşüp, değişeceğine inanarak yolumuza devam etmekteyiz. Bizler adanmış birkaç can yoldaşımızla bu ışığın hakkeden yüreklere dokunması için, tüm gemilerimizi yakarak gece gündüz gayret sarf ediyoruz.

Kendi tekamül yolculuğumun birde sanat boyutu var ki… Rabbimin bana lütfettiği sanatçı kişiliğimin yansıması olan resim,edebiyat ve müzik aşkı benim çileli meslek hayatımda tutunduğum can simitlerim oldu. Farkında olmadan, bilmeden yoğunlaştığım bu alanlara sığınarak en azından ruhumu koruyabildiğimi düşünüyorum. Sitemizde de RESİMLER bölümünde resimlerini görebileceğiniz tamamı yağlıboya koskoca bir YUDUM YUDUM ANADOLU koleksiyonunun bir bölümünü izleyebilirsiniz. Uykusuz gecelerimin ve birçok fedakarlıkların ürünü olan resimlerim dünyanın 12 ülkesinde sergilenerek ülkemizin güzelliklerinin dünya insanları ile paylaşılmasını sağladı. Bu arada birçok dergide şiirlerim yayımlandı ve ARİFLERİN SIRRI isminde romanımın ikinci baskısı için hazırlık yaparken, SNE. Matrix ve MANYETİK HİPNOZUN hem kuantum, hemde tasavvuf açısından çok derin araştırmalara dayalı çok doyurucu ve bu alanlardaki bütün boşluğu dolduracağına inandığımız önemli bir kitabımızda hazırlanıyor. Müzik konusunda çok iddialı olmamakla birlikte bağlama çalıyor, türküleri çok seviyorum.

Saygı ve sevgilerimle…

Bayram ERSOY