Hipnotik NLP Eğitimleri Başlıyor!

Uzunca bir zamandır gözlemlediğim kadarı ile özellikle bizden Sıfır Noktası Enerjisi ve Manyetik hipnoz eğitimi almış kardeşlerimizin, öğrendiklerini uygulama konusunda bilgi ve becerilerini doğru bir şekilde takdim edemediklerini gördüm. Biz, eğitim verdiğimiz tüm insanlara birer SNE. Uygulayıcısı, M.Hipnoz terapisti olmalarını tavsiye ederken, kardeşlerimizin aldıkları bu çok değerli eğitimlerden edindikleri bilgi ve becerileri başkalarına anlatamadıklarını gözlemledim. Bundan dolayı bazı kardeşlerimizin uzunca bir zamandır bizden NLP eğitimleri vermemiz konusunda yoğun talepte bulunmaktaydılar. Bu ve benzeri ihtiyaçtan dolayı bizim yıllar önce geliştirdiğimiz HİPNOTİK NLP programını özellikle bizden eğitim almış kardeşlerimize yönelik çok özel ve hızlı bir program geliştirdik. HİPNOTİK NLP konusunu ayrı bir sayfada sizlere izah etmeye çalışacağım.

HİPNOTİK NLP Programı
sayesinde eğitimlerimiz tam bir profesyonellik anlayışı ile düzenli ve disiplinli bir akış içinde gerçekleşecektir. Böylece bizden eğitim almış kardeşlerimizin başka arayışlara yönelmeden kendi kaynağımızdan daha sağlıklı, güvenilir, kolay ve ucuz ulaşılabilir bir NLP eğitiminden geçmiş, sertifikalarını almış olacaklardır.

Değerli kardeşlerim, ilerleyen zamanlarda ayrıca trainer seviyesinde NLP eğitimi almak isteyen kardeşlerimize yönelik herkese açık bir programda planlamaktayız. Bildiğiniz gibi NLP çok pahalı bir eğitim olduğu için biz şimdilik bizden eğitim almış kardeşlerimizin hayatlarına ve eğitimlerine pratik olabilecek hızlandırılmış bir eğitim önermekteyiz. Bu eğitime talip olan kardeşlerimiz, yenilenen sitemizde ilgili alana kaydını yaptırarak sisteme dâhil olacaklardır. Tamamen düzen ve disiplin içinde, zoom veya benzer uygulamalarla online derslerle devam edecek eğitim, belli zamanlarda ve aşamalarda tarafımdan bizzat dramalar şeklinde oynatılarak gözlemlenecektir. Bundan dolayı Ankara dışında olan kardeşlerimizin belli zamanlarda Ankara’ya gelmeleri gerekmektedir.

Uzunca bir zamandır üzerinde çalıştığım bu hızlandırılmış eğitim, haftada bir gün iki saat olmak toplam 18 hafta 36 saat olmaktadır. Katılım şartları ve tüm detayları bilahare bildirilecektir. Bu eğitimin sonunda sizlere pratisyen sertifikası verilecektir. Ancak normalden farklı olarak esasen sizin pratik hayatlarınıza katkısı olacak çok özel yöntemler tarafımdan öğretilecektir. Böylece sertifikanızın asıl karşılığı master pratisyen seviyesine tekabül edecektir.

Değerli dostlarım, bu eğitim konusunu iyi araştırıp öyle karar verin lütfen. Çoğunuzun bildiği gibi “piyasada” NLP eğitimi adı altında birçok program sunulmaktadır. Bunların içinden en önemli olanlarına bakın, bizi onlarla mukayese edin lütfen. Zira bu eğitim tamamen size özel, sizin değerlerinizin ve yeteneklerinizin açığa çıkarılarak hayatınıza bir anlam ve değer katması için çok önemli.

Şimdiden hepinize hayırlı olmasını temenni ediyorum. Saygı ve sevgilerimle!

Bayram Ersoy

Yorumlar

  • Hiç yorum bulunamadı. İlk yorum yapan siz olun.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız gösterilmeyecektir. Gerekli alanlar (*) ile işaretlenmiştir.