Gösterme

Manyetik Hipnoz Eğitimi

Manyetik Hipnoz Eğitimi

Bayram Ersoy Eğitmenliğinde Manyetik Hipnoz Eğitimi Detayları

Eğitmen
: Bayram Ersoy
Eğitim Yeri:
Güncel eğitim detayları için lütfen Eğitim Takvimimize göz atın.
Eğitim Süresi:
 6 gün/ 54 saat
Sertifika Özellikleri:
Master Pratisyen Sertifikası
Eğitim Tarihi ve Saati:
Lütfen Eğitim Takvimimize göz atın.
Ücret:
Lütfen iletişime geçiniz.

Daha detaylı bilgi almak ve soru sormak için bizimle iletişime geçin!

İLETİŞİM BİLGİLERİ
+90 535 522 38 97
+90 531 991 46 06

MANYETİK HİPNOZ EĞİTİMİ NEDİR?

Sizlere sunulacak olan bu çok özel ve değerli öğreti, daha önce öğrendiğimiz İLAHİ FARKINDALIK Sıfır Noktası Enerjisi Matrix dağının zirvesidir.

Dünyada ve ülkemizde bilinen ve uygulanan tüm hipnoz tekniklerinin en üst seviyede eğitimlerinin ardından SNE. Matrix öğretisinin kuantum/tasavvuf zemini üzerinde kendi kurduğum çok farklı ve çok değerli bir yöntem olan Yoğunlaştırılmış Temel Manyetik Hipnoz Eğitimi hepinize hayırlı olsun.

Bu eğitim, 200 civarında yoğunlaştırılmış bilgilerden oluşan slaytlarla birlikte çok değerli üç temel uyumlama ve bunların pratikte uygulanışını takiben, oldukça çok pratiklerle geliştirilerek sizlerin iyi birer hipnotist olarak mezun olmanızı esas alan bir program şeklinde dizayn edilmiştir. Zira sizinde takdir edebileceğiniz gibi bu öğreti sadece ve sadece bize ait bir çalışmadır. Sizlerden size emanet edilecek bilgileri esirgemenizi ayrıca istirham ediyoruz.

Şimdiden hepimize hayırlı olsun.

Standart bir programda 130 saat olan hipnoz eğitimi, tarafımızdan uzun bir çalışma ve yoğun bir emek neticesinde yoğunlaştırılarak üç aşamalı bir şekilde;

1- Yoğunlaştırılmış Temel Hipnoz Eğitimi 48 saat

2- Yoğunlaştırılmış İleri Aşama Hipnoz Eğitimi 30 Saat

3- Yoğunlaştırılmış Trainer ( öğretici) Hipnoz Eğitimi 24 saat olmak üzere toplam 102 saate indirgenmiştir.

Hipnoz Nedir?

Modern bilim hipnozun belli beyin dalga aralığında gerçekleştiğini tespit etmiş durumda.

Sırları henüz tamamen çözülmemiş olan mucize bir yapı olan beynin yaydığı dalgalarının belli aralığında TELKİN ALMA özelliği bilimsel olarak kanıtlanmıştır. Beyin titreşimlerinin tespitini ilk defa 1875 yılında Richard Caton yapmıştır.

Sizlere sunulacak olan bu çok değerli eğitimin sonunda;

Sizler sadece hipnozla ilgili teorik bilgileri öğrenmekle kalmayacak, birinci bölümün sonunda bile hipnozun tüm özellikleri ile işleyişini öğrenmiş olacak ve pratikte kullanarak orta seviyede bir hipnotist olacaksınız.

Bu mucize programın sayesinde çok farkında olmadığımız varlık planında kendi hakikatimizin/gerçeğimizin %90’ını oluşturan BİLİNÇALTIMIZI tanıyacak, onun mucize kabiliyetlerini kullanacak hale geleceğiz.

Manyetik Hipnoz Eğitimi Faydaları Nelerdir?

  • İnsanı tüm değerleri ile temsil eden BİLİNÇALTIMIZI istediğimiz gibi programlayabileceğiz.
  • Bugüne kadar başkaları tarafından (aile, okul, çevre, kurumlar, şartlar, vs.) çöplük haline getirilmiş bilinçaltı zihnimizi nasıl temizleyerek “OLUMLU, POZİTİF YAPICI ve MUTLU EDİCİ” bir hale getirileceğini öğreneceğiz. Böylece fiziksel-zihinsel-duygusal ve ruhsal performansımızı artırarak, mevcut hastalıklarımızdan kurtulacak ve olası hastalıklardan korunacağız.
  • Bu programın sonunda hepiniz bilinçaltı zihninizi tanıyacak ANAYASASINI, yasalarını ve tüm programlarını öğreneceksiniz.
  • Orada yanlış olan, bizim aleyhimize çalışan, bizi hastalık, yoksulluk, acizlik gibi KURBAN ROLÜNÜN çaresiz figüranlığından kurtararak özgürleştirecektir. Böylelikle bilinçaltı zihninizle çok hızlı ve kolay bir şekilde irtibata geçebileceksiniz.
  • İlk 48 saatin sonunda bizler bu dünya planında; hastalık, çaresizlik, fakirlik, v.s gibi birçok dünyevi olgunun aslında bizim kaderimiz olmadığını; nereden ve nasıl kaynaklandığını tam olarak görecek, DERİN UYKUDAN uyanacak ve gerek kendi hayatımızı, gerekse bize bağlı olan insanların hayatlarını yeniden organize edebilecek bir donanıma ulaşacağız.
  • Bu mucize programın sonunda hepimiz çok yüksek bir farkındalık boyutuna ulaşmış olacağız ve etrafımızda, Dünya’da neler olup bittiğini ve nasıl bir çözüm gerektiğini FARK EDECEĞİZ. Böylelikle yüzyıllardır özellikle dünyanın belli bölgelerinde (!) neden hep kan, gözyaşı ve zulüm olduğunu idrak edebileceğiz.
  • Bu farkındalıkla bizlere sunulan; çok tatlı, çok renkli aldatmacaların arkasındaki acı gerçeği hayretle göreceğiz.Bütün bunları görünce, aslında öğrenmesi, uygulaması ve kullanması mümkün olan bu öğretinin NEDEN? Bizim literatürümüzde ÖĞRENİLMESİ ÇOK ZOR, GİZEMLİ, KORKULACAK BİR ŞEY, ŞARLATANLIK v.s gibi haksız ithamlarla anıldığını anlayacaksınız.
  • Severek izlediğiniz dizi filmlerden, haber, spor ve magazin programlarından tutun, çocuklarımızın büyük bir tutku ile izledikleri masum görünüşlü çizgi filmlerin içinde nasıl ince tekniklerle bilinçaltımız tahrip edilerek, istedikleri istikamete doğru yönlendiren; bugüne kadar adlarını bile duymadığımız, bilmediğimiz yöntem ve tekniklerle ZİHİN MÜHENDİSLERİNİN, BİLİNÇALTI PROGRAMCILARININ, bizim yıllardır anlatmaya çalıştığımız TOPLU HİPNOZU nasıl gerçekleştirdiklerini anlayacaksınız.
  • Son zamanlarda özellikle siyasilerden sıklıkla duyduğumuz ancak, gerçek anlamda onlarında tam olarak bilemedikleri «ALGI OPERASYONU» nun aslında nasıl oluşturulduğunu ve nelere mal olduğunu anlayacaksınız.

Manyetik Hipnoz Eğitimi İle İlgili Sık Sorulan Sorulara Yanıtlarımız

Manyetik Hipnoz Eğitimini Kimler Alabilir?

Manyetik Hipnoz Faydaları Nelerdir?