SNE. MATRİX VE TİTREŞİMLER/FREKANSLAR

SIFIR NOKTASI ENERJİSİ MATRİX VE TİTREŞİMLER/FREKANSLAR

 

SNE. Matrix bizim hayatımıza dâhil olalı yaklaşık on iki yıl geçti. Bu sürenin dört yılı sadece benimle ilgili. Bu  dört  sancılı ve sıkıntılı yıl zarfında hayata ve çevremdeki, ailemdeki insanlara rağmen resim hariç dünyevi her şeyi bırakıp tamamen kıvılcım halinde görebildiğim ışığın kaynağına yöneldim. O sıralarda NLP eğitimcisi, hipnotist olarak oldukça iyi bir ismim ve gelirim vardı.Herşeyi bu AŞK’A feda ederek,  hiçbir zaman umutsuzluğa kapılmadan hiç alışık olmadığım literatürlerde kitapların içine gömülüp bazen aynı satırları defalarca okuyup, yorumlamaya çalışarak saatlerce hatta günlerce  zihinsel patinajlar yaptığım oldu. Tam o buhranlı dönemlerde, bitap düşüp bezginlik ve yılgınlığa kapılacakken başlayan ve gittikçe kendisini daha derin ve etkili hissettiren kutsal bir titreşim kendini hissettirmeye başladı. Önceleri zihnim bunu bir “sanrı” olarak algılatmak istedi ama zaman içinde anladım ki bu çok net bir hakikatti.  Mutlaka bu satırları okuyan can dostlarımdan da bu hali yaşayanlar olmuştur.  Her geçen gün gittikçe kendini iyice belli eden bu durum zuhur edince önce zihnim devre dışı kalır, ( sorgulayıp yargılamaktan vazgeçer) ve kalbimin kapıları açılarak içinden çıkamadığım, anlamakta zorlandığım o konular ışık gibi tüm hücrelerime nüksederdi.

Mutasavvıfların eserlerini ve hayatlarını özelliklede İbnül Arabi’nin Fütühat-ı Mekkiye’sini okurken yaşadığım bu hal, daha sonra batılı kuantum bilimcilerin ve Fred Alan Wolf’ün eserlerini okudukça bu kutsal titreşimin ne olduğunu ve neye hizmet ettiğini tam olarak idrak etmiş oldum.  Dördüncü yılın sonunda anladım ki ben adandığım bu ilmin ve erbaplarının MORFİK ALANINA girmiş, bilmeden onların frekanslarına bağlanmıştım.

Şimdi sizlere sunulan SNE. Matrix delice bir tutku ve ölümüne bir adanmışlıkla  birlikte hak Teâlâ’nın takdiri sonucu önceleri benim hücrelerime nakşolsundu ve yine “O” nun himmeti ile de naçizane benim elim vesilesi ile de sizlere aktarılmaya başlandı.

SNE. Matrix’in bundan sonraki portalı titreşimler/frekanslar olacak. Yüz yıl önce gelmiş geçmiş en yüksek farkındalığa ulaşmış sayılı insanlardan olan Nikola Tesla’nın dediği gibi evreni şifresi enerji, titreşim ve frekanslar konusunda başınızı ağrıtmaya devam edeceğim.

Sevi huzur ve ışıkla….

Yorum Yap veya Soru Sor

e-mail adres will not be published.


*