SNE.MATRİX ENERJİSİNİN PRATİKTE KULLANIMI VE YAŞAMIMIZA KATKILARI

SNE.MATRİX ENERJİSİNİN PRATİKTE KULLANIMI VE YAŞAMIMIZA KATTIKLARI.

 

Bu konu ile ilgili belki de ondan fazla makale yazdım ve yayımladım ama gelen istek ve talep üzerine yeniden ve bu sefer biraz daha net ve kesin ifadelerle bu konuyu yeniden anlatmaya çalışacağım.

Sevgili dostlarım, her eğitimde, seminerde, konferansta; kısacası her vesile ile dile getirdiğimiz gibi SIFIR NOTKTASI ENERJİSİ MATRİX “sadece” bir şifa enerjisi değil varlık âleminin tüm hikmetlilerini idrak edebilmemiz için açılan kutlu bir kapıdır. Biz buna İLAHİ FARKINDALIK diyoruz. Eğitimlerde sizlere sunulan altı çok değişik inisiyasyonla,  dünya realiteleri ile duyusal olarak algıladığımız bilinç seviyemizin çok ötesinde; aslında rabbimizin doğuşta bizlere kendi ilmi ile lütfettiği ancak bizim “olağanüstü” olarak algıladığımız birçok manevi yetenek yeniden açılarak yaşamlarınıza dâhil olmaktadır.

Burada sorun; bizler genellikle bizlere sunulan bu çok değerli armağanın farkında olmuyor, onu nereye koyup, hayatımıza nasıl enteğre edeceğimizi bilemiyoruz. Veya kendimizi bu duruma uygun bulmuyoruz. “ben kimim ki?” diyerek zihnimizin tuzağına düşüyoruz. Bu ve buna benzer birçok sebepten dolayı bizler eğitimden hemen sonra maalesef bizim üçlü imparator olarak nitelendirdiğimiz “ZİHİN, EGO, NEFS”  tuzaklarına düşerek, yeniden dünyalı birer insan olarak sadece günü kurtarmanın derdine düşüyor veya bu paha biçilmez değerlerimizi bir kenara koyarak ancak ihtiyaç hâsıl oldukça müracaat ediyoruz. (dolaptaki ilaç gibi).

Oysa olması gereken öncelikle, aslında bizim yitik malımız olarak kabul etmemiz gereken bu paha biçilmez hazinemize sahip çıkmamız, onu “acaba, belki” gibi tereddütlerle değil, tam bir inanmışlık ve adanmışlıkla sahiplenerek, içtiğiniz sudan, yediğiniz yemekten tutunda ibadetlerinize kadar, hayatınızın her AN’ına ve yerine işlemeniz gerekmektedir. Tamamen rahmani bir kaynak olan ve SIFIR NOKTASINDAN fışkıran bu kutlu pınar, ancak siz onu fark edip te sahiplenerek kullandığınız zaman sizin hayatınızda gerçek manada olumlu ve faydalı “olağanüstü” şifalanmalarla birlikte değişim ve dönüşüme sebep olacaktır.

Bu cümleden olarak son söyleyeceklerim, gerçekten dünya değerleri ile değerlendirilmeyecek kadar değerli ve anlamlı bu öğretiyi hayatınızın her alanına katın. Ve insanlara tüm kâinata olumlu katkılarda bulunun, karşılığını da maddi yönden alın. Vicdanınızı ve “KUTSAL DENGEYİ” esas alarak aldığınız her kuruş emin olun ki sizin en bereketli ve en helal kazancınızdır.

Sorularınızı çekinmeden yazın lütfen.

Sevgi ve saygılarımla…

 

Bayram ERSOY

4 Yorumlar on SNE.MATRİX ENERJİSİNİN PRATİKTE KULLANIMI VE YAŞAMIMIZA KATKILARI

 1. Merhaba Hocam,
  İnsanoğlu etrafındakilerden nasılda etkileniyor ki, eğitime katılan birçok arkadaşımız ilk heyecanla sarılıyorlar.
  Zihin sürekli vıdı vıdı halinde , sürekli eleştiride.
  Yazılarınız sayesınde hepimize bir hatırlatma yapıyorsunuz.
  Allah razı olsun.

  İlahi Farkındalık Sıfır noktası Enerjisini hayatımızın tam orta yerine yani kalbimize nakşetmek için neler yapmalıyız?
  Bizi etkileyen düşünceleri nasıl bertaraf etmeliyiz?
  Kalbimizin sesini daha güçlü duymak için nasıl bir yöntemle adanmalıyız?
  Saygılarımla

  • Merhaba Sevgili Dilek, sevgili dostlarım,

   Evet, sevgili dostlarım, sevgili Dileğin dikkatimizi çektiği konu çok önemli. Zira bizim genel olarak İLAHİ FARKINDALIK olarak nitelendirdiğimiz ve kuantum/tasavvuf tabanlı bu kutlu öğreti, şu anda yaşadığımız dünya planındaki duyusal idrakimizle; aklen(beynimizin sol lobu) ile idrak edilmekte zorlandığımız bir durum. Zira bizim kutsayarak ilahlaştırdığımız (!) ve maalesef sorgusuz sualsiz tabi olduğumuz/taptığımız zihinsel parametreler bu türden düşünceleri ve yaklaşımları reddeder. Çünkü çağımız insanının kahir ekseriyatının kabul ettiği maddenin üç haline ve beş duyuya endekslendirilmiş “bilim” değerlerine aykırı gözüken kuantum mekaniği ve varlığın birliğini idrak etmek şu an itibarı ile çıplak gözle güneşe bakmak gibi. Oysa bizim inancımıza göre aslında kuantum/tasavvuf tabanlı İLAHİ FARKINDALIK SNE. MATRİX insan bilincinin ulaştığı en yüksek farkındalıktır.
   Bizim eğitimlerimizde özellikle, naçizane sizlere haddimiz olmayarak şöyle bir beyanda bulunmuştuk. “SİZİ DÜNYA MIKNATISINA KAPTIRMAYACAĞIM.” Evet, bu biraz haddi aşan, iddialı bir kelam. Ancak bunu söylerken aslında ruhumuzun yitik bir parçası olan İLAHİ FARKINDALIK SNE.Matrix enerjisini yeniden kaybetmenize izin vermeyeceğim demek istemiştim. O yüzdendir ki biz bizden eğitim alan her canı bir kardeş, bir evlat olarak “ nüfusumuza kaydederiz”. Sevgili Dileğin sorduğu sorulardan bakıldığında; aslında hemen hemen hepimiz bu kutlu ışığı tanıdığımızda, o eğitimlerden geçtiğimizde onun bizim ruhsal ve bilinçsel olarak eksikliklerimizi nasıl tamamladığını ve yıllardır unuttuğumuz manevi bir mutluluğun hücrelerimizde nasıl titreştiğini fark ederek, yüksek bir aydınlanmışlık, tarifsiz bir huzur, doyumsuz bir dinginliği hissederek yaşarız. Ancak bazen dünya mıknatısının o korkunç çekim gücüne dayanamayarak ayaklarımızın kaydığı da olur. İşte o vakit bizim tasavvuf kanalımız devreye girerek bizi morfik alanlarına kabul eden, bizi manen destekleyen Allah dostları himmetleri ile biz düşenlerden olmayız.
   Yapılması gerekenler, kuantum mekaniğini, felsefesini tam olarak idrak edebilmek için araştırmalar yapıp, bu konuda sizlere önerilen kitapları okurken bizimde yazılarımızı takip etmeniz. Tasavvuf edebini, adabını ve vecibelerini yerine getirerek, bize göre şimdi belki insanların gülüp dalga geçtikleri bu hakikat ilimlerinin geleceğin bilim, teknoloji ve inanç dünyalarında yepyeni farkındalıklara ulaştırarak, daha iyi ve mutlu yaşanılabilir bir dünyada sevgi, barış, huzur ve mutluluk dolu bir geleceğin inşasına katkıda bulunmaya niyet etmektir. Zira kuantum/tasavvuf farkındalığı tam bir aydınlanmışlıktır. Biz bizlere sunulan bu kutlu öğretiye tam olarak sahip çıkmalıyız.
   Sonsuz sevgi ve saygılarımla…

   Bayram ERSOY

 2. Merhaba Hocam bizlere bu güzel yazılarınızla desteklerinizle dolu güzel ve bi okadar kutlu ışığın altında Farkindaligimizin kat be kat artmasına vesile olduğunuz için teşekkür ederim .
  Bu yazıda benim bu bir Kaç gündür yaşadığım farklılıklara cevap niteliğinde oldu. Gün içerisinde anı duygu değişimleri farklı hal ve tutum geçişleri yaşadım.
  Bizler bu halleri farkediyoruz peki hocam bu durumları fark ettiğimizde bunları çözümlemek için ya da bize nasıl bir bilgi verdiğini ayırt etmek için ne yapmaliyiz. Çünkü bir çok soru aklımıza takıla biliyor bunları ayırt edebilmek ve asıl sorulan anlatılan bilgiye nasıl ulaşabiliriz
  Sevgi ve saygilarimla

 3. Bayram hocam bizler SNEMatrix enerjisi ile yeniden dogdugumuzu ancak bizlere eğitimlerde dediginiz gibi çokça pratik yaparak AN lar ve yaşamın bize kattığı güzellikleri farkedebiliriz Çünkü sadece eğitimlerle kalmayıp aynı zamanda yazılarınızla hatta birebir görüşlerinizle bizleri tekrardan oldurmaktasiniz Yazılarınız aynı zamanda hem soruları hemde cevaplar aynı AN da bizlere ilettiginiz için teşekkür ederim saygılar sunarım.

Yorum Yap veya Soru Sor

e-mail adres will not be published.


*