SNE.MATRİX ENERJİSİNİN PRATİKTE KULLANIMI VE YAŞAMIMIZA KATKILARI

SNE.MATRİX ENERJİSİNİN PRATİKTE KULLANIMI VE YAŞAMIMIZA KATTIKLARI.

 

Bu konu ile ilgili belki de ondan fazla makale yazdım ve yayımladım ama gelen istek ve talep üzerine yeniden ve bu sefer biraz daha net ve kesin ifadelerle bu konuyu yeniden anlatmaya çalışacağım.

Sevgili dostlarım, her eğitimde, seminerde, konferansta; kısacası her vesile ile dile getirdiğimiz gibi SIFIR NOTKTASI ENERJİSİ MATRİX “sadece” bir şifa enerjisi değil varlık âleminin tüm hikmetlilerini idrak edebilmemiz için açılan kutlu bir kapıdır. Biz buna İLAHİ FARKINDALIK diyoruz. Eğitimlerde sizlere sunulan altı çok değişik inisiyasyonla,  dünya realiteleri ile duyusal olarak algıladığımız bilinç seviyemizin çok ötesinde; aslında rabbimizin doğuşta bizlere kendi ilmi ile lütfettiği ancak bizim “olağanüstü” olarak algıladığımız birçok manevi yetenek yeniden açılarak yaşamlarınıza dâhil olmaktadır.

Burada sorun; bizler genellikle bizlere sunulan bu çok değerli armağanın farkında olmuyor, onu nereye koyup, hayatımıza nasıl enteğre edeceğimizi bilemiyoruz. Veya kendimizi bu duruma uygun bulmuyoruz. “ben kimim ki?” diyerek zihnimizin tuzağına düşüyoruz. Bu ve buna benzer birçok sebepten dolayı bizler eğitimden hemen sonra maalesef bizim üçlü imparator olarak nitelendirdiğimiz “ZİHİN, EGO, NEFS”  tuzaklarına düşerek, yeniden dünyalı birer insan olarak sadece günü kurtarmanın derdine düşüyor veya bu paha biçilmez değerlerimizi bir kenara koyarak ancak ihtiyaç hâsıl oldukça müracaat ediyoruz. (dolaptaki ilaç gibi).

Oysa olması gereken öncelikle, aslında bizim yitik malımız olarak kabul etmemiz gereken bu paha biçilmez hazinemize sahip çıkmamız, onu “acaba, belki” gibi tereddütlerle değil, tam bir inanmışlık ve adanmışlıkla sahiplenerek, içtiğiniz sudan, yediğiniz yemekten tutunda ibadetlerinize kadar, hayatınızın her AN’ına ve yerine işlemeniz gerekmektedir. Tamamen rahmani bir kaynak olan ve SIFIR NOKTASINDAN fışkıran bu kutlu pınar, ancak siz onu fark edip te sahiplenerek kullandığınız zaman sizin hayatınızda gerçek manada olumlu ve faydalı “olağanüstü” şifalanmalarla birlikte değişim ve dönüşüme sebep olacaktır.

Bu cümleden olarak son söyleyeceklerim, gerçekten dünya değerleri ile değerlendirilmeyecek kadar değerli ve anlamlı bu öğretiyi hayatınızın her alanına katın. Ve insanlara tüm kâinata olumlu katkılarda bulunun, karşılığını da maddi yönden alın. Vicdanınızı ve “KUTSAL DENGEYİ” esas alarak aldığınız her kuruş emin olun ki sizin en bereketli ve en helal kazancınızdır.

Sorularınızı çekinmeden yazın lütfen.

Sevgi ve saygılarımla…

 

Bayram ERSOY

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir