SIFIR NOKTASI ENERJİSİ MATRİX’İN ON BİRİNCİ PORTALI

 

Merhaba Sevgili yol arkadaşlarım,

 

Bu gün sizlere SIFIR NOKTASI ENERJİSİ MATRİX’in geldiği son noktadan ve Rabbimizin izni inayeti ile açılmaya başlayan yeni bir portaldan bahsetmeye çalışacağım. Yedi yıl önce Aksaray’da başladığımız bu kutlu yolculuk Allah’ın izni ve inayeti ile bu günlere geldi. Evet, bizim bu yolculuktaki yol arkadaşlarımız henüz, milyonlarla, on binlerle, hatta binlerle değil sadece yüz elli civarında kardeşimizle devam etmektedir. Bizim sayımız gerçekten çok az ama şükürler olsun ki belki bazılarımız henüz bizi ve bu yolculuğu kavrayamamış olsalar da hepsi seçilmiş onaylanmış insanlar.

Bildiğiniz gibi bizim eğitimlerimiz çok yoğun bir tempo da on sekiz saatlik bir bilgi ve uygulama bombardımanı ile geçmekte. Bu zaman zarfında kuantum fiziğinden, yasalarında ve tasavvuf penceresinden sizlere yoğunlaştırılmış teknik bilgiler sunulurken altı çok değişik ve çok önemli konuda inisiyasyona tabi tutuluyor, sizlere sonsuza kadar kullanacağınız çok değerli katkılar sunuluyor.

Bütün bunlara rağmen konunun içeriği çok derin ve insan hafızalısının, idrakinin çok ötesinde olduğu için ve de katılımcı kardeşlerimizin çoğunun kafasında sadece şifa ve çarpıcı etkileyici görsellik beklentisi olduğundan bu mucize ilmi/bilimi tam olarak anlamını bulamamaktadır. Son zamanlarda benim çok değer verdiğim bazı can dostlarımın samimi itirafları ve yine bazı dostlarımızın başka arayışlara yönelişleri bizde bu kanaatin hâsıl olmasına vesile oldu.

Biz S.N.E. Matrix in ne olup, ne olmadığını anlatan o kadar çok yazı yazdık ki inanın sayısını ben bile hatırlamıyorum. AN itibarı ile geldiğimiz noktada bütün çaba ve gayretlerime rağmen bazı kardeşlerime bu kutlu mucizeyi anlatamadığımı anlamış bulunmaktayım. Elbette bu kusur/eksiklik tamamen bana ait.

Şimdi sıkı duru sevgili dostlar. Evet, çok iddialı şeyler yazıyorum lütfen dikkatle takip edin. S.N.E. Matrix kesinlikle bir şov malzemesi olamaz, kimse yapamaz. Ancak son geldiğimiz noktada enerji o kadar yoğunlaştı ki bu işin üstünde durup, eğitim esnasında özellikle ve sıklıkla üzerinde durduğumuz “Çok pratik yapanlar” kendilerini aştılar.  Son zamanlarda izlediğiniz videolarda gördüğünüz gibi ve bizim de eğitim esnasında sizlere teker teker yapıp/yaptırdığımız gözleri ile ellerini kaldırıp, oynatmadan enerjiyi kullanabilmekte ve çok etkili ve mükemmel sonuçlar almaktalar.

Bu mübarek ışığın MORFİK ALANI olduğundan, ( başka hiçbir enerji kanalının  morfik alanı yok)  birimizin, birkaçımızın yapmış olduğu bu türden uygulamalar morfolojide KOLLEKTİF MORFİK ALANA dâhil oluyor ve doğal olarak ta hepimizin enerjisi güçlenmiş oluyor. Hal böyle olunca son zamanlarda mucize sayılacak gelişmeler ve Allah’ın izni ile tıp adamlarını şaşkına çeviren sonuçlar peş peşe gelmeye başladı. Birkaç kardeşimizin yaptığı çalışmalarda çok tehlikeli habis tümörler yok olduğu gibi, ileri derecede psikolojik rahatsızlıkları olan onlarca can kardeşimiz huzura erdiler.

Şimdi asıl müjdeyi vereyim. Sayımızın azlığına, bu öğretinin asıl felsefesinin kavranamamasına ve bazı hatalı uygulamalara ve birçok yanlışlıklara rağmen rabbimizin izni ve inayeti ile on birinci portalın kapısı aralandı. Bizi takip eden, edecek olan ve sabırla, metanetle hiçbir şüpheye düşmeden; acaba, belki, demeden, rabbimizin himmetine ve hikmetine ram olan kardeşlerimin o güzel kalplerine yeni dokunuşlar yapılarak, bu güne kadar hiçbir enerji kanalında görülmemiş mucizeleri yaşayıp görecekler. Bu konuda bize verilen izin nispetinde iddialıyız. Allah’ın izni ile yaşayıp göreceğiz.

Sevgi, huzur ve ışıkla

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir