MATRİX’Lİ OLUP, MATRİX’Lİ KALABİLMEK 1-

Merhaba Sevgili dostlar,

Özellikle Matrix eğitiminin son katılımcısı sevgili dostlarım başta olmak üzere tüm matrixli dostlarıma selam ve saygılarımı iletirken, bunca zamandır ilgilenemediğim için özür diliyorum. Bildiğiniz gibi son zamanlarda kendimle, ailemle ilgili bazı yoğunluklar yaşadığımdan sizleri ihmal ettim. Lütfen kusura bakmayın. Elbette sözümde durup, sizlerin matrixin olağan üstü gücüne, TARİFSİZ FARKINDALIĞINA tam olarak bağlanarak idrak etmenizi sağlayıncaya kadar elimden geldiğince, bilgilerim nispetinde desteklemeye devam edeceğim.
Sevgili dostlarım, sizlere sık sık yazılar yazıyor, daha önceki yazdıklarımı da paylaşarak FARKINDALIĞINIZI arttırmaya gayret ediyorum. Hani diyoruz ya “SİZİ DÜNYA MIKNATISINA KAPTIRMAYACAĞIM” evet iddialı bir söz ama ben bu konuda çok kararlıyım. Çünkü o dünya mıknatısı diye telaffuz ettiğimiz şeyin aslında tamamen “TERKİ DÜNYA” olmadığını biliyorsunuz. Elbette biz sevsek de sevmesek de, zorluklarına, haksızlıklarına ve çirkinliklerine rağmen bu dünya planında VAR ız ve yaşamak, hayatiyetimizi “her şeye rağmen” en güzel ve sağlıklı bir şekilde devam ettirmek durumundayız. Buna mecburuz… Ancak, gerek bu dünya planında sağlıklı, mutlu, coşkulu ve FARKINDA bir hayat yaşamak; gerekse göçeceğimiz öbür âlemler için hazırlıklı olmak için öğrendiğimiz bu mucize matrix öğretisini hayıtımıza tam olarak nasıl monte edeceğimiz konusunda sizlere daha önce yazdığım gibi yeni yazılar yazmaya devam edeceğim. Ben onun için bu iddialı sözü sarf ediyor, sizleri öğrendiklerinizi uygulamaya teşvik etmek istiyorum.
Sevgili arkadaşlar, hatırlarsanız eğitimin başında özellikle üzerinde durduğum ve sıklıkla tekrar ettiğim bir husus vardı. Şöyle demiştim. “Arkadaşlar, çok zor şartlarda başka başka illerden gelip bu eğitime katıldınız. Bunca yıllık ömrünüz içinde on sekiz saatin çok fazla bir anlamı yok. Ama burada öğrendiklerinizi, sizlere bahşedilen o muhteşem ışığı doğru şekilde kullanabilir de büyütürseniz ancak o zaman bu öğreti sizin için bir anlam kazanır, öğrendiklerinizi mutlaka hayatlarınıza geçirin, sık sık pratik yapın” diye istirhamlarda bulunmuştum. Bunu söylerken daha önceki tecrübelerimizden başka beni asıl önemsediğim bir hususta; aslında beynin öğrenme konusundaki işleyişi ile ilgili bildiklerimden kaynaklanıyordu. Yine eğitim esnasında dikkatinizi çekmiştim ama yine de hatırlatayım. Bildiğiniz gibi beyin yapısı itibarı ile öğrenme işlemini yaparken, gelen bilgiyi/enformasyonu dağarcığında olan (daha önce depolayıp HAFZASINDA muhafaza ettiği) benzer bilgilerle/enformasyonlarla çapalayarak/eşleştirerek çağrışımlar yapıp kodlar. Biz insanlar bu muazzam işlemin çoğu zaman farkında bile olmayız. Eğer gelen bilgi(ler) depodaki mevcut bilgilerle (hafıza) çapalanamıyorsa/eşleşemiyorsa. Zihin onu (anlamsız bulduğundan) yok sayar. Ya tamamen inkâr edip atar, yâda kısa hafızada kısa süreliğine muhafaza ederek ona yeni çağrıştırıcılar/çapalar bulmayı seçer. Eğer kısa bir sürede yeni çağrıştırıcılar/çapalar bulur da ona bir ANLAM/DEĞER yüklerse o zaman onu duruma göre orta hafızaya veya derin hafızaya alarak işleme koyar. Böylece öğrenme tam anlamıyla gerçekleşmiş bir değer olarak hayatımıza FAYDA sağlamaya başlar.
Sevgili dostlarım NLP eğitimlerinden bildiğimiz ve üzerinde uzun zamanlar çalışarak geliştirdiğimiz ÖĞRENMEYİ, ÖĞRENMEK programından aktardığım bu kısa bilgilendirmeden anlamamız gereken şey, tahmin ettiğiniz gibi Matrix enerjisinin bizim beyin haritamızda henüz bir yerinin olmadığı, kullanılan, terimlerin ve kelimelerinde bilgi dağarcığımızda çok bilinmediği bir realitedir. Bunun için bizim bu mübarek enerjiye/farkındalığa tam olarak entegre olabilmemiz için;

1- SIK SIK PRATİKLER YAPARAK ZİHNİMİZİ, BEYNİMİZİ, BİLİNCİMİZİ VE BİLİNÇALTIMIZI BU KUTSAL IŞIĞA ALIŞTIRACAĞIZ.
2- BU PRATİKLER SAYESİNDE ZATEN DNA’ALARIMIZA KODLANAN BU KUTSAL IŞIK ELLİ TİRİLYONLUK TÜM HÜCRELERİMİZE SİRAYET EDEREK ARTIK IŞIMAYA VE AYDINLATMAYA BAŞLAYACAK.
3- BİZE ARMAĞAN EDİLEN MUCİZE BİLİM MATRİX, ÇOK YÜKSEK BİR BİLİNÇ VE İDRAK GEREKTİRDİĞİ İÇİN HENÜZ BİLİNİÇALTLARIMIZDA ÇAĞRIŞTIRICILARI/ÇAPALARI OLMADIĞINDAN, ZİHİN TARAFINDAN İNKÂR EDİLME TEHLİKESİ İLE KARŞI KARŞIYADIR. BUNA İZİN VERMEMEK İÇİN ONA UYGUN ORTAMI EN KISA ZAMANDA TESİS ETMEMİZ GEREKMEKTEDİR. BEN BU YÜZDEN SIK SIK PRATİKLER YAPMANIZI VE ÖZELLİKLE KUANTUMLA İLGİLİ KİTAPLAR OKUMANIZI ÖZELLİKLE TAVSİYE EDİYORUM.
4- BU PRATİKLERDEN BİRİDE TEFEKKÜR/MEDİTASYON TEKNİKLERİDİR. HERKES KENDİ İMKÂNLARI VE ŞARTLARI İÇİNDE GÜNDE EN AZ 20 DAKİKA İÇİNE DÖNÜK BİR ÇALIŞMA YAPMALI. BU TEFEKKÜR/MEDİTASYON (ZERREDEN KÜREYE, VARLIKTAN HİÇLİĞE) OLABİLECEĞİ GİBİ BENİM YAPTIĞIM GİBİ (Kimse zorunlu değil sadece bir tercih) ESMALARLA, ZİKİRLELE OLUŞTURULMUŞ ÇOK GÜÇLÜ BİR MORFİK ALAN GELİŞTİRMEMİZ GEREKMEKTEDİR.
5- BÖYLECE KENDİ FARKINDALIĞIMIZI KEŞFEDEREK, İİÇİMİZDE UNUTTUĞUMUZ ÖKSÜZ BSENİMİZE ULAŞACAK VE “KENDİNİ BİLEN RABBİNİ BİLİR” KUTSİ HADİSİNDE ANLATILMAK İSTENEN O MUCİZE KAPILARI AÇILIP MATRİXİN DÜNYASINDA SEYİRLER YAPABİLECEĞİZ.
6- ZATEN RUHUMUZUN BİLDİĞİ AMA ZİHNİMİZİN PERDELEDİĞİ BU KUTSAL IŞIK ÖNCE BİZİ, SONRA EN YAKINLARIMIZDAN BAŞLAYARAK BİZİM ÇEVREMİZDEKİ TÜM BEŞERİYETİ AYDINLATACAK, ŞİFALANDIRIP HUZUR DOLU BİR YAŞAMA SEVİNCİ İLE DOLDURACAKTIR.
7- BİLDİĞİNİZ GİBİ YOĞUN BİR BİLGİ VE YÜKSEK TASAVVUFİ DONANIMLA SİZLERE SUNULAN VE NAKLEDİLEN MATRİX IŞIĞI SADECE BİR ŞİFA ARACI DEĞİL, SONSUZ VE SINIRSIZ RAHMETİN, BEREKETİN VE MAGFİRETİNDE KOŞULSUZ KAPISI OLARAK SİZLERİN RUHLARINIZI HUZURLA AYDINLATACAK YEGÂNE YOLDUR.
8- MATRİX’İ TAM OLARAK ANLAYARAK HAYATIMIZIN HER ZERRESİNE SİRAYET ETTİRDİĞİMİZDE, MUCİZE DİYE BİRŞEYİN OLMADIĞINI YAŞAYARAK GERECEKSİNİZ.
9- ÇAĞIMIZIN SORUNLARININ ÇÖZÜMÜNE BÜYÜK KATSISININ OLACAĞINA YÜREKTEN İNANDIĞIMIZ VE BİLİMSEL OLARAKTA, ABD. BAŞTA OLMAK ÜZERE BİRÇOK ÜLKEDE TEST EDİLİP, DENENİLEREK BİLİMSELLİĞİ ISPATLANMIŞ OLAN KUANTUM YAŞAM, SAF FARKINDALIK VE SIFIR NOKTASI ENERJİSİ GİBİ ÇOK YÜKSEK DEĞERİN HEPSİNİ KAPSAYAN MATRİX BÜTÜN BUNLARIN TOPLAMI OLARAK, BARIŞ VE HUZUR DOLU YENİ BİR GELECEĞİN İNŞAASI İÇİN ÇOK ELZEM BİR YÜKSEK FARKINDALIKTIR. HİÇBİR DÜNYEVİ DİSİPLİNE SIĞMAYAN AKIL VE MANTIK ÖTESİ BU KALP İLMİNE TAM OLARAK SAHİP ÇIKIN LÜTFEN.

Sevgili dostlar, yazımın başında da ifade ettiğim ve her zaman söylediği gibi sizleri elimden geldiğince, bilgilerim nispetinde aydınlatmak ve bu yolda Allah’ın izni ile istediğimiz hedefe/noktaya ulaşmanıza mihmandarlık etmeye devam edeceğim. Sizlerde sorularınızla veya başkaca katkılarınızla bu akışı sürdürün lütfen. Bu arada iki de müjdem olacak inşallah.
Binicisi kitabımızı para ile iş yapan bir yayınevine verdik. Şimdilik imkânlarımız ölçüsünce bin adet bastıracağız. İnşallah en geç üç ay içinde elinizde olacak. İkincisi de bütün bu bilgiler ve çalışmaların; kalıca, sağlıklı ve güvenilir bir ortamda olması için çok güzel bir site oluşturuyoruz. En kısa zamanda bu paylaşımlar o ortamda olacak. Desteklerinizi bekliyor, saygılar sunuyorum.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir