MATRİX FARKINDALIĞI İLE İLGİLİ BİR AÇIKLAMA

Merhaba Sevgili Matrixli dostlar,
Bildiğiniz gibi oldukça uzun sayılacak bir zamandır sizlere Matrix’le ilgili bir yazı yazmıyorum. Tabii olarak sizden bir soru, istek veya herhangi bir öneri gelmeyince bende yazacak çok fazla bir şey bulamıyorum. Oysa bu eğitimin ta başından beri sizlere ve her şeyin sahibine söz vermiştim. Sizleri “Dünya mıknatısına” kaptırmayacaktım… Ben sözümde durmaya gayret ediyorum. Lütfen sizde biraz gayret ediniz.
Sevgili dostlarım, bildiğiniz gibi sırf bu öğretileri sıcak tutabilmek, muazzam bir akışa kavuşturabilmek ve her birinizin tüm çalışmalarınızı ve deneyimlerinizi paylaşarak değerlendirmek ve bu SONSUZ VE SINIRSIZ rahmani enerjiyi hayatlarımızın her anına sirayet ettirmek için, zor şartlarda bir site oluşturduk. www.bayramersoy.com.tr. İsimli sitemizde bizim tüm bildirimlerimiz sizlerin emirlerine ve ihtiyaçlarına sunulmuş halde. Sakın bir sitem veya serzeniş olarak almayın ama ben defalarca bu konuyu gündeme getirmiş olmama hatta ısrar etmeme rağmen çoğunuz bu siteye rağbet etmediniz. Tabii ki bu sizin özgün iradenizle bir seçiminiz bir şey diyemem. Ancak yine hepimizin bildiği gibi sırrı bizce bilinen birçok öğreti ve bilgiyi aslında tam olarak ne olduğu neye hizmet ettiği bilinen ve buna rağmen tuhaf bir şekilde bağımlısı olduğumuz sosyal paylaşım mekânlarında yazmak çok sakıncalı olduğu gibi belli bir süre sonrada gündemden düştüğü için çoğumuz okuyamıyoruz bile.
Sevgili dostlarım yukarıda da belirttiğim gibi lütfen bunu bir serzeniş, bir sitem olarak değerlendirmeyin. Her şey sizin için. Hatırlarsanız ben her eğitimde, birkaç kez “Sizler benim müşterim değil, kardeşlerim, evlatlarımsınız.” derim. Ve bilirim iman ederim ki bu öğrendiklerinizi hayatlarınıza monte edip de kullandığınızda Allah’ın izni ile sizin ve bütünün en yüksek hayrına olacak her olumlu şeyin olması mümkün olacaktır. Yapmamız gereken zaten yüksek ve güvenilir bir enerji ile bağlandığımız bu mübarek nura sahip çıkmamız. Böylece bizlerin birer, birer; birey, birey tertemiz NİYETLERİMİZLE oluşturduğumuz muazzam morfik alan yaşadığımız mekânları, mahalleleri, semtleri, kasabaları, ilçe ve illeri hatta inşallah belli bir zaman içinde yürekleri Allah (c.c.) nurunun ışığı ile dolan canların toplam enerjisi dünyanın kanayan yaralarının sarılmasına bir katkı da bile bulunabilir. Bu şimdilik bir ütopya olsa da inşallah gelecekte mümkün olabilecek bir öngörüdür.
Değerli arkadaşlar, yazımın başında da beyan ettiğim gibi her ne kadar sizler bana sormasınız da benim izlenimim o ki sizler matrixi tam olarak kullanmıyor, değerini yeterince idrak edemiyorsunuz. Bildiğiniz gibi matrix reiki veya diğer şifa enerjileri gibi, şifaya veya belli şeylere odaklı bir enerji değildir. Matrix aslında rahman-i rahimin insanoğluna ahir zamanda bahşettiği en büyük lütf-u kerimidir. Çünkü sizlere/bizlere TERTEMİZ NİYETİMİZLE bir olumsuzluğu/yanlışlığı/hastalığı v.s düzeltme yetkisi veriyor. Sizler/bizler matrix sayesinde Allah (c.c) izni ile iki nokta tekniği ile niyetimizi koyarak olumlu ve faydalı yönde yaratılışa katkıda bulunuyoruz. LÜTFEN NOTLARINIZI YENİDEN, YENİDEN, YENİDEN GÖZDEN GEÇİRİN bu konu ile ilgili size tavsiye ettiğim kitapları okuyun. Defalarca okuyun. Mucize sandığımız şeyleri bizzat yaşayın, doyumsuz hazlar, keyifler yaşarken, manevi anlamda yükselişinizi fark edin. Lütfen…
Sevgili canlar, lütfen notlarınızı baştan kontrol edin. Mucize değerinizi bir beden üzerinde şifa amaçlı kullanmakla yetinmeyin. Ayrıca matrixle çalışırken özellikle, radyonik taramalarınızı geliştirin, arketipleri kullanın, zaman yolculuğu ve paralel evrenleri kullanarak gerçekten mucizeler yaşayın. Bunlar mümkün arkadaşlar. Özellikle ZAMAN YOLCULUĞU şimdi üzerine yoğunlaştığımız hipnoz programı gibi mucize sonuçlarını gördüğümüz çok önemli bir teknik.
Sorularınızı bekliyorum.
Sevgi, huzur ve ışıkla….

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir