SNE. MATRİX ENERJİSİ İLE İLGİLİ FACEBOOOK’ DAKİ YAZILARDAN ALINTILAR

FACEBOOOK DAKİ PAYLAŞIMLAR.

Bayram Ersoy
6 Kasım, 23:49 ·
Merhaba Sevgili Dostlarım,
Bildiğini gibi çok uzun zamandır hazırlandığımız SNE matrix eğitimimiz 18-20 Kasım 2016 tarihlerinde atölyemizde yapılacak. Bu eğitim tamamen hanım kardeşlerime dönük ve çok özel insanlardan oluşan bir grup. Hepimize şimdiden hayırlı olmasını temenni ediyorum.
Sevgili dostlar, yaklaşık bir saat önce (23. Sıralarında) bir hanım kardeşim telefonla arayarak eğitim hakkında bazı sorular sordu. Söylediğine göre bu kardeşim bu eğitime katılmayı çok ama çok istiyormuş ancak benimle alakalı kafasında bazı soru işaretleri olduğundan haklı tereddütleri varmış, bende o kardeşime defalarca kalben teşekkür ederek; içinizde beni ve öğretileri tam olarak bilmeyen birçok dostumun da zihninde benzer sorular olabilir diye; kendimle, öğretilerle, kuantumla, matrixle kısacası sizi ilgilendirecek her şeyle alakalı çok kısa bir açıklama yapma gereği duydum.
Sevgili dostlarım, söz konusu kardeşimin ilk sorduğu soru sıklıkla kullandığım tasavvuf kelimesinden hareketle benim herhangi bir tarikat, cemaat veya benzer şeylerle alakamın olup olmadığı ve bu matrixi öğrenmek için ille de tasavvufu bilmek, anlamak ve yaşamak mı gerekir. Ola ki başka bir inanca tabii hatta inançsız bir insanın bu öğretiyi öğrenip öğrenemeyeceği ile ilgili idim.
Sevgili canlar, evet ben sıklıkla tasavvuftan bahşediyorum. Hatta yıllar önce bir konferansta spontane bir şekilde arz ettiğim gibi “TASAVVUF VE KUANTUM İRFAN OKYANUSUNA AKAN İKİ ULU IRMAKTIR. ANCAK BİR BİRLERİNDEN HABERDAN DEĞİLDİRLER.” Bu iddialı cümleler artık birçok spritüalist, düşünür ve FAKRINDA OL-AN canlar tarafından çokça dillendirilmeye başladı.
Sevgili arkadaşlarım, burada sorun tasavvufun anlaşılamadığı veya yanlış anlaşıldığı ile ilgili. Maalesef insanlarımızın çoğu tasavvufu taassupla karıştırmaktalar. Mutasavvıfları da “çok özür dileyerek bu cümleyi kullanmak zorundayım” din bezirgânlarına benzetmişler. Çünkü bu ülkede tasavvuf hiçbir şekilde doğru bir ifade ile hak ettiği şekilde izah edilmemiştir. Ömrünün çoğunu yollarda seyahat halinde geçirmiş olmasına rağmen 75 yıllık ömrüne 500 den fazla eser sığdıran ve gelmiş geçmiş en yüksek farkındalıklı bir hazreti hala yerden yere vuran sözde din adamları varken, dünyanın birçok ülkesinde üstelik Müslüman olmayan birçok düşünce akımınca hakkında her yıl binden fazla sempozyum, panel ve konferans tertip edilen gerçek bir “pirin” ayak izlerini takip etmekteyiz. Bizler ancak kuantum penceresinden bakınca Hallacın neden “Enel hak” dediğini, beyazıd-i bestaminin “kendimi teşbih ederim şanım ne kadar yücedir” sözlerini neden ve nasıl söylediklerini ancak anlarız. Yine tüm dünyada büyük bir hayranlıkta takip edilen Hz. Mevlana, Yunus, Hacı Bektaş Veli hazretlerinin ayaklarının tozu olmaya ve onların asırlar önce fark ettikleri; insanlığın geleceğini aydınlatacak olan yegâne ışığın “SEVGİ, BARIŞ VE HOŞGÖRÜ” kandillerinden yansıdığını fark edenlerdeniz.
Sevgili canlar yazıyı çok fazla uzatmak istemiyorum. Kısaca, açık ve net biz ömrümüzün çoğunu bu “PİR”lerin hikmetlerini ve gerçeklerini anlamaya adamış, asla ve kesinlikle şekle, dış görüntüye, dünyevi ikbal ve beklentilere değil, İslam’ın gerçek özü olan “Eşrefi mahlukat ve halifetullah” olarak kulluk bilinci ile sadece ve sadece Allah’a kulluk edileceğine inanmış kendi halinde insanlarız. Bizim kapımız, yüreğimiz şükürler olsun ki pirlerimizin nasihatlerine göre herkese açık. Biz kimseden kimseye bağlılık, intisap istemeyiz. Kulluk edilecek ve yardım dilenilecek TEK BİR VAR lik vardır, bizlerde O na tabiyiz.
Kuantum ve tasavvuf tefrikayı/ayrımcılığı kabul etmez. Zira o VAHDED-İ VÜCUT ‘a VARLIKLARIN BİRLİĞİNE bağlıdır. Dolayısı ile matrix de sen, ben, o, siz, biz öteki yoktur. TEK BİR şey vardır. Her şey ve hepimiz fotonik boyutta BİRİZ.
Umarım yeterince aydınlatıcı olmuştur.
Hepinize sonsuz teşekkür ediyorum.
BeğenDaha fazla ifade gösterYorum YapPaylaş
47 Aygül Kale, Hatice Mert ve 45 diğer kişi
3 paylaşım
28 Yorum
Yorumlar
Ahmet Mert
Ahmet Mert Başarılarının dayim olsun Allaha Emanet ol
Beğen · Yanıtla · 7 Kasım, 10:06
Sibel Yücel
Sibel Yücel Hayırlı günler siz bu durumun neresindesiniz ?Kuantum mu tasavvuf mu ? Tasavvufla hiç ilgisi olmayan birisi matrix i öğrenebilir mi ?
Beğen · Yanıtla · 1 · 7 Kasım, 12:40
Bayram Ersoy
Bayram Ersoy Merhaba Sevgili Sibel Hanım kardeşim,
Çok net soruna çok net bir cevap olarak “Ben bu durumun toplamındayım” yani İRFAN UMMANINDA… Bir önceki yazıda hatırlarsanız yıllar önceki bir tespitimi paylaşmıştım. Kuantum ve tasavvuf irfan okyanusuna akan iki ulu ırmak demiştim. Kuantum bakış açısı aslında bizim anladığımız, gerçek tasavvufu yani vahdet-i vücudu ifade ediyor. Zira kuantum penceresinden baktığınızda emin olun partikül okyanusunda, aklın, mantığın çok ötesinde rahmani bir nizam içinde akan zerreden kürreye ilahi farkındalığı görür, onları asırlar önce fark eden ve bize ışık tutan ibnül Arabi’yi, Şemsi, Hz. Mevlana yı, Hacı Bektaş-ı veliyi, Hacı Bayram veliyi, daha onlarca yüzlerce FARKINDA OL AN canları bu ummanı seyrederken görürsünüz.
İkinci sorunun cevabına gelince; Matrix’i öğrenmek ve kullanmak için tasavvufu bilmek, öğrenmek veya kabul etmek gerekmez. Aslında matrix tamamen bilimsel bir teknik. Evet tamamen kuantum biliminin ürünü insana oğlunun ulaştığı en yüksek farkındalık. Matrix’i öğrenmek ve kullanmak için tasavvufa inanmak ve bilmek gerekmediği gibi kuantum bilimini yasalarını da bilmeniz öğrenmeniz gerekmiyor. Bu farkındalık aslında bizim arketiplerimizde, DNA larımızda ve kozmik hafızamızda zaten var olan ruhumuzun yuvasından gelen bir farkındalık olduğu için hiç okuryazarlığı olmayan bir insana da onun anlayacağı bir şekilde doğru kelimelerle izah edilerek kalbe inmesi sağlanırsa, tertemiz ve herkesin en yüksek hayrına İKİ NOKTAYI bulmasını sağlarsanız oda matrixe gerebilir. Bu kadar basit.
Umarım yeterli olmuştur. Teşekkürler.
Beğen · Yanıtla · 10 · 7 Kasım, 20:33 · Düzenlendi
Sibel Yücel
Sibel Yücel Teşekürler hocam
Beğen · Yanıtla · 1 · 8 Kasım, 14:33
Sibel Yücel
Sibel Yücel Spritüel öğretiler BEN BENİM diyerek koşulsuz sevgiye ulaşmak ister bu imkansızdır.Matrix farkındalığı bizi koşulsuz sevgiye nasıl ulaştırır.
Beğen · Yanıtla · 4 · 8 Kasım, 14:38
Bayram Ersoy
Bayram Ersoy Merhaba Sevgili Sibel, sevgili dostlarım.
Sevgili Sibel öncelikle sorduğun sorular için teşekkür ediyorum. Evet, insanlığın ulaştığı bu modern çağda bilimsel ve teknolojik tüm gelişimlere tam olarak paralel olmasa da kendi tekâmülünde de zihinsel, duygusal ve ruhsal olarak belli aşamalar kat etmekte ve her geçen gün gelişimine katkı sağlayacak birçok farkındalığa ulaşmaktadır. Ve modern çağın vahşi yüzü insanları kendi oluşturdukları bilimin ve teknolojinin esiri haline getirdiğinden insanlar farkında olarak veya olmayarak, asıl fıtratlarına yani özlerine dönük arayışlara girmişler, böylece birçok ruhsal akım gelişmiş, aslında evrenin doğasında var olan yepyeni enerji kanalları keşfedilmiş ve bu bağlamda yüksek bir FARKINDALIK oluşmaya başlamıştır.
Sevgili dostlarım, bu enerji veya kanallarının tamamı yapısı ve doğası itibari ile CÜMLE YARADILMIŞLARIN EN YÜKSEK HAYRINA programlıdırlar. Ancak ben yirmi yıldan fazladır birikim ve tecrübelerimden edindiğim bilgiye göre hiç kimseyi ve gurubu karalamadan Allah rızası için bildiğim o ki. Bu enerjilere kanal olan bazı inisiyeler kökeni rahmani olan bu mübarek akımları; kimisi benim enerjim, benim kanalım v.s diyerek sahiplenip onu kendi mali gibi görüyor. Bazıları da maalesef insanların ego, nefs ve zihinlerine hoş gelecek şekilde “ SEN HERŞEYSİN, HERŞEY SENSİN” gibi yaklaşımlarla önce egonun, nefsin ve zihnin çok sevdiği bu sanal balonlarla atmosferin en yüksek tabakasına kadar yükseltip, sonra “ne halin varsa gör.” Diyerek onların tepetaklak yere çakılmalarını seyrediyorlar.
Değerli arkadaşlarım biz herkesten iyiyiz, en iyi biziz demekten Allah’a sığınırım ancak bu konuda size bir tavsiyede bulunmam gerekirse size sunulan, önünüze çıkan yollardan hangisinin doğru olduğunu zihninize, nefsinize, egonuza ve aklınıza değil KALBİNİZE SORUN, RUHUNUZA DANIŞIN o size doğruyu gösterecektir. İkinci tavsiyem de egomuzu, nefsimizi, zihnimizi şişiren şey emin olun ki bizi yavaş yavaş zehirliyordur. Nerede nasıl ve ne şekilde patlayacağınızı hesap edemezsiniz. Öncelikle naçiz kullar olduğumuzu, şifanın ve hereğin Allah’tan olduğunu, onun izni olmadan hiç birimizin hiçbir şey yapamayacağımızı kabul ederek, rabbimin vadi olan ilme talip olmalıyız.
Sevgili dostlarım, aslında Matrix’in ne olup olmadığını, bizlere ne kattığını ve hayatlarımızda nasıl bir döngüye ve değişime vesile olduğunu en iyi matrixliler bilir. Ben bu güne kadar bu dostlarımı hiçbir zaman bana veya matrixe arka çıkmalarını, reklamımızı yapmalarını, yaşadıklarını paylaşmalarını istemedim. Zira bence insanoğlunun tekâmül serüveninde ulaştığı en yüksek farkındalık olan matrix hak edeni buluyor ve hak edene mutlaka ulaşıyor. Bizim herhangi bir çaba içinde olmamız gerekmiyor. Ama tabii olarak tebliğ görevimizi tam olarak yerine getirmek istiyoruz. Ve bu yazıyı okuyabilen matrixli dostlarımdan ilk defa matrixle ilgili paylaşımlarını kısaca izah etmelerini istirham ediyorum. Son olarak başka enerjilere kanal olup ta bizimle ilgili tereddütleri olan canlara küçük bir tavsiyede bulunmak istiyorum. Lütfen kalbinizi ve ruhunuzu dinleyin ve eğer içinizde bir yerlerde küçük de bir boşluk, bir sızı, bir çöküntü… Yüksek bir ego ve gurur, kibir, zaman zaman yersiz öfke, çöküntü, anlamsız hüzün ve melankoli v.b. bizce OLMAMIŞ, OLUŞMAMIŞ, RİTMİNİ BULAMAMIŞ RUH HALLERİ yaşıyorsanız… lütfen kendinizi ve matrixi yeniden değerlendirin.
Sonsuz teşekkürler.
Beğen · Yanıtla · 9 · 8 Kasım, 21:26

Timur Özarslan yanıtladı · 2 Yanıt
Berrin Beşbıçak
Berrin Beşbıçak Cok guzel bir yazi hocama cok tesekkur ederim. Hepimiz reikide sembolleri acces bars temizlik cumlesini cogu ogretide birlikten uzaklasip benligi ogrendij ozumuzden uzaklastik.Bunlari neden sorgulamadik kokeni nerden geliyor diye saygilar
Beğen · Yanıtla · 3 · 9 Kasım, 19:07
Melike Özarslan
Melike Özarslan Merhaba Bayram Hocam:) yukarida paylastiginiz yaziniz , Sibel Hanimin sorulari ve verdiginiz cevaplar cok guzel cok degerli. Oncelikle bizlere hep soylediginiz ” sizleri dunya miknatisina kaptirmayacagim ” vaadinizi her AN yerine getiriyor, bizlerin gelisimimize tekamulumuze yardimci olmaktan hic yuksunmuyorsunuz .. Allah razi olsun sizden Rabbim emeklerinizin karsiligini , mukafatanizi , isiginizi ve ilminizi kat kat artirsin ins. Cok tsk ediyoruz her sey icin ..
Beğen · Yanıtla · 4 · 9 Kasım, 19:21
Berrin Beşbıçak
Berrin Beşbıçak Cogu ogretide arafta kaldim nd ben olabildim ne biz cunku bizler komsun acken sen tok yatamazsinla buyuduk
Beğen · Yanıtla · 1 · 9 Kasım, 19:25
Berrin Beşbıçak
Berrin Beşbıçak Allah nasip ederse matrix egitimine katilmaya niyet ettim
Beğen · Yanıtla · 2 · 9 Kasım, 19:28
Melike Özarslan
Melike Özarslan Berrin Hanim bu İsikla tanisirsaniz emin olun hayatinizin en dogru yolunu secmis olursunuz:) bu hayatinizin sonuna kadar sizinle olacak ve sizi her AN onarip duzenleyecek bi guc..
Beğen · Yanıtla · 2 · 9 Kasım, 20:45
Bayram Ersoy

Yanıt yaz…

Dosya Seç
Melike Özarslan
Melike Özarslan Matrix’le ilgili aslinda yazilacak soylenecek o kadar cok ve guzel seyler var ki …neredeyse bu Yuksek İlahi Farkindalikla tanisali bir yil oldu.. Bilimsel olarak belki zihinlerimiz Matrix i tam anlayamiyor ama kalbimiz oyle guzel biliyor ki:) ruhumuz o kadar iyi taniyor ki hic yabanci degil inanin hem kalbimiz hem ruhumuz butun hucrelerimiz..Kalbimin sesini dinlemeyi, onu duymayi herhengi bi sey de kalbime danismayi Matrix’le ogrendim. Kabugumuz olan bedenimin icindeki Özumle Matrix tanistirdi. Kalp ve ruhla bir olunca oradaki mutlulugun ve huzurun hic bir yerde olmadigini gordum, Kalp ve Ruh bir olunca butun Kainatla bir oluyorsun , Butun Kainatla Yaratilanla BİR olunca O’na variyorsun …… Zaten hayatimizin anlami da varmamiz anlamamiz gereken de Hakikate ulasmak degil mi.. Bu yol buraya gidiyor arkadaslar ..
Beğen · Yanıtla · 5 · 9 Kasım, 19:37
Melike Özarslan
Melike Özarslan Tabiki simdi sorsaniz Matrix ‘ i tam olarak biliyor musun ? Tam olarak bilmiyorum . Rabbim ins nasip eder gercekten ram anlamiyla bu İsigi ogrenir uygularim.. Umarim bu İSİK o kadar cok yayilir ki dunyada Matrix li olmayan kalmaz:))
Beğen · Yanıtla · 3 · 9 Kasım, 19:44
Saadet Dogan Dinek
Saadet Dogan Dinek Bayram hocam ilminizi bizimle paylaşıp farkındaligimizi fark ettirdiğiniz için binlerce kere teşekkürler.Matrixli olmak ilahi farkındalikta olmak anlatılmaz yaşanılır.Sadece niyetini edip bırak tüm mucizeler bizimle. Diğer enerji çalışmalarında çok uzun zaman ayırmak gerekiyor.ilahi farkındalikta her şey an içinde oluyor.Danışana uzaktan enerji gönderdigimde saatlerce şifalanma devam ediyor.Ben matrixin daha çok şifa yönunu yapmaya çalışıyorum ama biliyorumki daha çok keşfedecegim şeyler var.Allaha emanet olun hakkınizi bizlere helâl edin.Bu mucizeyi daha iyi anlariz inşallah
Beğen · Yanıtla · 4 · 9 Kasım, 20:05
Tuğba Ertuğ Bozkurt
Tuğba Ertuğ Bozkurt Bende henüz Matrix’le tanışmasamda farkındalığı bile ne kadar derin ve anlamlı bir yol olduğunu işaret ediyor.Sevgili Bayram hocam varlığınız öyle güç ve manevi destek ki her birimize;umarım her daim hayatlarımıza dokunmaya devam edersiniz.en yakın zamanda,en yakın tarihte Aksaray matrix grubuna dahil olmak ümidiyle.ışığınız hiç sönmesin hocam,sevgiyle kalın…
Beğen · Yanıtla · 5 · 9 Kasım, 21:41
Aysegul Dilmen Çalapkulu
Aysegul Dilmen Çalapkulu Bayram hocam ilahi farkındalığa kavuştuğum süre zarfından beri çok daha olgunlaştım en önemlisi Allah a bırakmayı sabretmeyi olayları büyütmemeyi kendimi her geçen daha fazla törpülemeyi bundada vardır bir hayır demeyi öğrendim öğrenmeyede devam ediyorum mutluluğun kendi elimizde olduğunu Evren’in kainatın olan her olayın ne kadar muazzam bir düzende olduğunu daha fazla gözlemlemeye başladım çok çok teşekürler Allah razı olsun sevgiyle kalın 💕
Beğen · Yanıtla · 4 · 10 Kasım, 22:01
Çetin Yılmaz
Çetin Yılmaz Merhaba Bayram Hocam. Ben 2015 yılı Ekim Ayında bu güzel enerji ile tanıştım. Evet matrix enerji olduğu kadar bir ilahi farkındalık durumu. Bunu tüm matrixli dostlar da ifade ediyorlar. Benim bu bir yılım vesveseden uzak ve huzurlu geçti diyebilirim. Herşeyin Hayır tarafını görme dahası yaşama hali benim için matrix. Ve aynı zamanda şifa. Birçok kişiye uygulama yaptım. En çok da size bahsini ettiğim benim için özel bir insana. Artık o da sizin öğrenciniz olmak ve sizi tanımak istiyor. Duaciniziz. Allah sizi hep var etsin hocam.
Beğen · Yanıtla · 4 · 10 Kasım, 22:19
Bayram Ersoy
Bayram Ersoy Merhaba Sevgili Tuğba, sevgili dostlarım.
Bildiğiniz gibi Matrix enerjisi tertemiz NİYET, radyonik taramalar, ve tespit edilen İKİ NOKTA ya bu niyeti sorgusuz yargısız olduğu gibi SERBEST BIRAKMAK/SALIVERMEK.
Senin de ifade ettiğin gibi son zamanlarda birçok enerji terapisti (!) iki nokta dan bahsetmeye hatta iki noktayı kendilerinin de tespit ettiklerini ifade etmeye başladılar. Doğrudur herkes iki noktayı tespit edebilirler(!) Ancak radyonik taramalar başta olmak üzere matrixin birçok ilahi izinle aktarımı var. Yani Allah affetsin ama bizim elimizden inisiyasyonu gerek. Bu inisiyasyon eğitime katılan dostlarımın bildiği gibi birkaç dokunuş. Hatta biz eğitimde dostlarımıza/katılımcılara ilk önce arkadaşlarına dokunmalarını istiyor, daha sonra bizim aktarımımızdan sonra dokundurarak aradaki farkı gösteriyoruz. Bizim dokunuşumuzdan sonra o kardeşimizde “dalgayı çökertebiliyor” karşısındaki kişinin dengesi bozuluyor ve düşüyor. O zaman iki nokta yaptığını söyleyenlerde bu özelliği görmeniz gerek. “Allah affetsin” biz “Ben” demekten hep Allaha sığınırız. Ancak bu hakikati söylemeden/yazmadan bazı canlara hakikati göstermemiz mümkün olmuyor.
Sevgili canlar, matrix çok kolay anlaşılan, öğrenilen bir öğreti değil bunu biliyor, kabul ediyorum. Ancak inisiye olmuş/uyumlanmış tüm canlar bu bilgileri anlamasalar, hatta kullanmasalar da hayatlarının sonuna kadar; kaynağı taaa İbn-ül Arabi ye Abdülkadir Geylani Hz.lerine kadar giden yaradılışın sırlarını ve VARLIK aleminin şifrelerini barındıran ve bence insanlık aleminin ulaştığı en yüksek farkındalık olan MUCİZE BİLİME kanal olmaya devam edecekler. Ve ben bizlere/sizlere emanet edilen bu mukaddes enerjinin, önce kendi yakın çevremizin evlatlarımızın sonra tüm insanlık âleminin kurtuluşu olduğuna inanan bir insanım. Morfik alanımızın istenilen seviyeye gelene kadar hepimizin bir seferberlik halinde olmamız gerektiğini savunuyorum. Zira insanlığın özlediği gerçek adalet, barış, sevgi, hoşgörü gibi gittikçe yozlaşan ve değersizleşen insanı erdemlerin yeniden hakim olmasının ancak gerçek bir İLAHİ FARKINDALIKLA mümkün olacağına inanıyorum.
Hepinize sonsuz sevgilerimle,
Beğen · Yanıtla · 8 · 10 Kasım, 22:46 · Düzenlendi
Arife Öztürk Akveren
Arife Öztürk Akveren Evet nihayet kalp kalemle buluştu ve banada yazmak için daha doğrusu mucizevi OLanları aktarma o AN geldi.
Çok değerli Bayram hocam yukardaki son derece değerli paylaşımlarınız için size tekrar tekrar teşekkür ediyorum.
Matrix i anlatmak pek de kolay değildir.Yaşamak ve anlatmak çok farklıdır.Sizinle tanışmadan ve Matrixi tanınadan önceki benden bahsetmek istiyorum.Mantık her zaman önde kalp ile gelgitler arasında kalan, sürekli mantıksal bir açıklamalar peşinde koşan içsel sesler ile beyin arasında mekik dokuyan bir ben vardı.Mucizelere teslim OLmayı kolay kolay kabul etmeyen bir ben.Beyin gücünün çok etkili olduğunun farkındaydım.Ancak kalbimden sürekli gelen bir de ses vardı.Enerji ve Bayram hocamla tanıştıktan sonra o derinden gelen sesin ilahi bir güç OLduğunu bu güçün de çok temiz ve derin OLduğunu fark ettikten sonra kendimi daha doğrusu içimdeki sese yaklaşmak onu tanımak için kendimde seyhate çıkmak kısmet OLdu.
Bu Seyhat sonucunda Matrix i hücrelerime kadar hissetmek istediğimi anladım ve uyumlandım.Uyumlanacağım gün varlığından ve hareketliğini sevdiğim beyin durdu.Akşam uyumlanırken kalbe inen birşeyleri fark ettim.O günden bu güne ise kalp dilim acıldı………
Beğen · Yanıtla · 5 · 11 Kasım, 01:20
Arife Öztürk Akveren
Arife Öztürk Akveren Matrix=niyet=kalp=ruhun=mucize=ilahi farkındalık=her alanı huzur =¥şifalandırnak=iki nokta=biz=bütünün hayrı için yapılan herşey=hayatın anlamı=vesveseden uzak bir yaşam=sabretmek=herşeyi oluruna bırakmak=OLmak yolunda atılan en güzel adım=hayırlı olan tarafı görmek=herşeyin AN içinde OLması=mucizenin kalbi
Beğen · Yanıtla · 5 · 11 Kasım, 01:44
Arife Öztürk Akveren
Arife Öztürk Akveren Tüm ögretilerinizden dolayı size sonsuz teşekkür ediyorum ve derin sevgilerimi sunuyorum.. .Bayram hocam Allah sizden sonsuz Razı OLsun.
Beğen · Yanıtla · 5 · 11 Kasım, 02:02 · Düzenlendi
Emine Karakus Temel
Emine Karakus Temel 2007 yılından beridir enerjinin içinde olmama ve enerjinin varlığını kabul etmeme rağmen hala beynimin bir köşesinde birşeyler benim bu alana yönlenmeme engel oluyordu. Elimdekinin kıymetli bir şey olduğunu biliyor fakat elimi vücuduma götürmekten acizdim. İçimden bir ses ne yapıyorsun sen, bırak bu işleri, bunların sana bir faydası olmaz gibi olumsuz düşünceler beynimde dolanıp duruyordu. Aile dostum, abim, komşum hocam beni matrix enerjisine yönlendirmeye çalışıyor ben de inadına karşı çıkıyordum. Ve sonunda yaklaşık 1 ay önce bu enerjiye uyumlandım. Çok kısa bir zaman olmasına rağmen yaşadığım değişikliklere ben bile şaşırıyorum. Yaşanılan bütün olumsuzluklara karşı artık savunmasız değilim. Çarenin bende olduğunu biliyorum. İlahi bir güç bu konuda bana yardım ediyor. Dualarımı artık çok içten yaptığımı düşünüyorum. Elimi vücudumun neresine koyarsam enerji akıyor ve ben onun akışını hissediyorum. Enerji o kadar hoşuma gidiyorki bazen namaz aralarında mola verip kendime enerji uyguluyorum. Hayatımda güzel şeyler oluyor ve olmaya da devam edeceğini düşünüyorum. Bunun için Bayram Hocama çok teşekkür ediyorum. İyiki varsın, iyiki bizimlesin iyiki beni bana rağmen bırakmadın.
Beğen · Yanıtla · 3 · 11 Kasım, 10:37
Emine Karakus Temel
Emine Karakus Temel Üstelik her türlü sıkıntıda hastalıkta koşulsuz şartsız enerjisini duasını gönderen, iyi dlieklerde bulunan bir çok dostum oldu. ne mutlu bana
Beğen · Yanıtla · 2 · 11 Kasım, 10:40
Derya Uzun
Derya Uzun Merhaba Hocam.merhabalar Arkadaşlar.öncelikle Bayram Hocamıza sonsuz teşekkürler.bizlerin gelişiminde tekamülümüzde yardımcı olduğu için.Matrıx i anlatmak çok kolay değil.yaşamak gerek.Matrıx hayatımıza girdiği andan itibaren olumsuz duygu ve düşünce ve zihin oyunlarından uzaklaşıp kalp ve ruhla beraber oluyoruz.Kalp ve ruh beraber oluncada sonsuz huzuru mutluluğu buluyoruz.evrenle beraber olup hakikat yoluna giriyoruz.İki nokta tekniği ile kendimize başkalarına yardımcı olup inaniılmaz mücize durumlar yaşıyoruz ve bunlar için bir kaç dakika harcıyoruz.önemli olan kalp ruhu Matrıx dünyasında tutabilmek inşallah başarabiliriz.kendimi daha sakin sabırlı özgür ve yenilenmiş hissediyorum. Hocamızdan arkadaşlardan Allah razı olsun büyüyüp genişliyoruz inşallah daha nice insanlarımıza Matrıx nasip eder.sonsuz sevgi ve saygılarımla
Beğen · Yanıtla · 5 · 11 Kasım, 10:45 · Düzenlendi
Melek Koçal
Melek Koçal Zz z
Beğen · Yanıtla · 11 Kasım, 12:04
Akman Nahil
Akman Nahil Es Selam,
#Sibel Yücel Hocam’a sorduğunuz “durumun neresindesiniz” sorusuna bu fakir neresin de der isek.
Hayat aslında bir Eğitmen, terbiye edici ( Rab ) Dilediğinde arayış başlıyor kişide
Bir şey siz çekmeye başlıyor sorgulatmaya. Varoluş gayesi nedir diyerek sorgulatıyor,
Bilincimize gönderilen, bilinçaltımıza ekilmiş- ekilmeye çalışılan binlerce doğru yalan yanlış
kalıpların arasında. Bocaladığınız içinden çıkamadığınız bir an geliyor.
Çaresizliğin içerisinde boğulmak üzereyken
Rahmeti ile “ O “ tecelli ediyor.
Tecellinin sebebidir ki Matrix’i tanıştıran bir Güzel İnsan ile karşılaşmanız. Alıp sizi bir bahçeye yerleştirir.
Netice; Rahmet edenin bahçesindeyiz. Güzel renkli ve muhteşem kokulu milyonlarca bildiğimiz bilmediğimiz çiçeklerinin arasında.
Şeklini tarif edebiliriz belki
Ya rengini !!
Ya kokusunu !!
Gülün kokusunu seviyorsanız #Sibel Yücel hanım gülü koklamak lazım.
O yüzdendir ki “ Matrix Koşulsuz sevgiye nasıl ulaştırır.” Sorunuzun cevabı olarak ben ,
tarif eksik kalır yaşanılması gerekir olarak veririm. Ki siz bunları zaten biliyorsunuz. 
Eski yaşayanlar derki yollar “ O “ ‘na ulaşır (Hu) Bineği AŞK dır. Başlangıç yeri KALP tir.
Hani denildiği gibi “ne yaparsan yap Aşk ile yap”
Dua ile…
Beğen · Yanıtla · 2 · 18 saat · Düzenlendi
Akman Nahil
Akman Nahil “ Yanıldığını bilmek HAKİKATİ görmekle olur.” Dedi
“HAKİKATİ” görmek içinde uykudan uyanmalı….
Uyuyanlar ancak rüya görür….. Bayram Ersoy…Daha Fazlasını Gör
Beğen · Yanıtla · 2 · 18 saat
Akman Nahil
Akman Nahil Niyet : bir şeyi yapmayı zihninde tasarlama, önceden isteyip düşünme, kendi kendine karar verme, kişinin içindeki bir amaca yönelme istek ve düşüncesi.
Akman Nahil’in fotoğrafı.
Beğen · Yanıtla · 1 · 16 saat
Bayram Ersoy
Bayram Ersoy Tuğba Ertuğ Bozkurt Hocam matrix eğitimi almadan iki nokta tekniği kullanilabilir mi .Matrix eğitimi almamış kişiler iki nokta yaptığını idda ediyorlar bu konuda ne düşünüyorsunuz
Beğen · Yanıtla · 1 · 10 Kasım, 10:54
Bayram Ersoy
Bayram Ersoy Merhaba Sevgili Tuğba, sevgili dostlarım.
Bildiğiniz gibi Matrix enerjisi tertemiz NİYET, radyponik taramalar, ve tespit edilen İKİ NOKTA ya bu niyeti sorgusuz yargısız olduğu gibi SERBEST SIRAKMAK/SALIVERMEK.
Senin de ifade ettiğin gibi son zamanlarda birçok enerji terapisti (!) iki nokta dan bahsetmeye hatta iki noktayı kendilerinin de tespit ettiklerini ifade etmeye başladılar. Doğrudur herkes iki noktayı tespit edebilirler(!) Ancak radyonik taramalar başta olmak üzere matrixin birçok ilahi izinle aktarımı var. Yani Allah affetsin ama bizim elimizden inisiyasyonu gerek. Bu inisiyasyon eğitime katılan dostlarımın bildiği gibi birkaç dokunuş. Hatta biz eğitimde dostlarımıza/katılımcılara ilk önce arkadaşlarına dokunmalarını istiyor, daha sonra bizim aktarımımızdan sonra dokundurarak aradaki farkı gösteriyoruz. Bizim dokunuşumuzdan sonra o kardeşimizde “dalgayı çökertebiliyor” karşısındaki kişinin dengesi bozuluyor ve düşüyor. O zaman iki nokta yaptığını söyleyenlerde bu özelliği görmeniz gerek. “Allah affetsin” biz “Ben” demekten hep Allaha sığınırız. Ancak bu hakikati söylemeden/yazmadan bazı canlara hakikati göstermemiz mümkün olmuyor.
Sevgili canlar, matrix çok kolay anlaşılan, öğrenilen bir öğreti değil bunu biliyor, kabul ediyorum. Ancak inisiye olmuş/uyumlanmış tüm canlar bu bilgileri anlamasalar, hatta kullanmasalar da hayatlarının sonuna kadar; kaynağı taaa İbn-ül Arabi ye Abdülkadir Geylani Hz.lerine kadar giden yaradılışın sırlarını ve VARLIK aleminin şifrelerini barındıran ve bence insanlık aleminin ulaştığı en yüksek farkındalık olan MUCİZE BİLİME kanal olmaya devam edecekler. Ve ben bizlere/sizlere emanet edilen bu mukaddes enerjinin, önce kendi yakın çevremizin evlatlarımızın sonra tüm insanlık âleminin kurtuluşu olduğuna inanan bir insanım. Morfik alanımızın istenilen seviyeye gelene kadar hepimizin bir seferberlik halinde olmamız gerektiğini savunuyorum. Zira insanlığın özlediği gerçek adalet, barış, sevgi, hoşgörü gibi gittikçe yozlaşan ve değersizleşen insanı erdemlerin yeniden hakim olmasının ancak gerçek bir İLAHİ FARKINDALIKLA mümkün olacağına inanıyorum.
Hepinize sonsuz sevgilerimle,

Yorum Yap veya Soru Sor

e-mail adres will not be published.


*