MANYETİK HİPNOZ

Merhaba Sevgili Dostlarım,

18-19 Mart 2017 tarihinde başladığımız toplam 48 saatlik MANYETİK HİPNOZ 1. Modül eğitimini bu gün 7 Mayıs 2017 tarihi itibarı ile Allah’ın izni ve inayeti ile sonlandırdık. Rabbimize ne kadar hamd olsun ki çok yüksek bir farkındalık ortamında, çok değerli can dostlarımızla muhteşem anlar paylaştık. Bu vesile ile tüm katılımcı canlara sonsuz teşekkürler ediyorum. Ola ki bir kusurumuz, eksiğimiz, yanlışımız varsa ev sahibi olarak affınıza sığınıyoruz.

Her zaman olduğu gibi bu organizasyonu da en küçük ayrıntısına kadar düşünerek kusursuzca yapmaya gayret eden Sevgili kızım Demet’e, Sevgili can dostum Mustafa’ya, sevgili kızımız Emel’e ve tüm canlara sonsuz teşekkür ediyorum.

Sevgili arkadaşlarım, 48 saat boyunca bana tahammül ettiğiniz ve bizim fakirhanemizi onurlandırdığınız için ayrıca teşekkür ederken, sizlerden bazı istirhamlarım olacak. Bildiğiniz gibi eğitim boyunca sık sık tekrar ettiğim önemli bir hususu birde burada yazmak gereği duyuyorum. LÜTFEN BU KUTSAL IŞIĞINIZA SAHİP ÇIKIN. Onu geliştirin, büyütün ve önce kendinize, sonra yakın çevrenize ve tüm insanlık âlemine yaymaya çalışın. Zira etrafımızda, dünyamızda, ülkemizde, yakın çevremizde hatta ailemizde o kadar çok yaralı yürek varki…

Diğer bir isteğimde, evlerinize gittiğinizde yapacağınız ilk işlemlerden biri de hemen şükür secdesi yapmak ve en kısa zamanda biraz (!) … Miktarda sadaka vermek olsun… Lütfen. Zira size yüklenilen çok değerli ışığın sahibine sonsuz bir şükran borcumuzun olduğunu unutmayın. Ve unutmayın ki… Merhamet etmeyene merhamet olunmaz.

Sevgili canlar, son olarak, bundan sonra sitemizi daha etkin ve daha çok kullanacağız. Bazı bilgilerin malum yerlerde yayınlanması ve paylaşılması sıkıntılı olabilir. Işığımıza(nurumuza) sahip çıkmak, onu zararlı durumlardan korumak hepimizin boynunun borcu olsun lütfen. Bu sitemizde bu konularla ilgili her türlü sorularımızı, görüşlerimizi ve değerlendirmelerimizi rahatça paylaşabilir, kendimizi daha da çok geliştirebiliriz.

Hepinize tekrar, hayırlı olsun.

Sevgi, huzur ve ışıkla…

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir