MANYETİK HİPNOZ PROGRAMI

MANYETİK HİPNOZ PROGRAMI

 

Sevgili dostlarım, bildiğiniz gibi sizlere SNE. Matrix eğitimlerinde verdiğimiz söz gereği önümüzdeki hafta MANYETİK HİPNOZ eğitimlerine başlayacağız. Bizler her fırsatta ifade ettiğimiz gibi SNE. Matrix’i ulu ve kutlu bir dağ olarak nitelendirirken MANYETİK HİPNOZU bu kutlu dağın zirvesi olarak değerlendiriyoruz. Ve bizler kesinlikle SNE. Matrix eğitimi almamış hiç kimseye MANYETİK HİPNOZU özellikle öğretmiyoruz. Başka bir ortamda bunun gerekçelerini sizlere izah edeceğim.

Bildiğiniz gibi son yıllarda ülkemizde maalesef istismara açık konuların biride hipnoz. Tüm eğitimlerimizde ve hemen hemen her fırsatta dile getirdiğimiz gibi biz bu istismarlara dikkat çekmek ve bu konuda bir FARKINDALIK oluşturmak için, kimseyi üzmeden, kırmadan asla ve kesinlikle zarar da vermeden bur çaba içindeyiz. FARKEDER derneğimizin misyonları arasında bu konu önemli bir yer tutmakta.

Sevgili dostlarım, bu kısa açıklamadan sonra yine bu çerçeveden hareketle sizlere son zamanlarda hipnoz eğitimi verdiğini söyleyen insanların öğrettikleri(!) konularla temeli SNE. Matrix ve doğal olarakta kuantum/tasavvuf olan çok yüksek bir bilgelikten doğan MANYETİK HİPNOZUN farkını izah etmeye çalışacağım. Öncelikle bilinmesi gereken hususların başında bizler sizlere hipnoz veya bilinçaltı v.s. konularında birkaç saatlik veya günlük bir seminer vermiyoruz. Bunu unutmayın lütfen, zira bu çok önemli. Bu kutlu ve bir o katarda değerli öğretiyi sizlere tam bir uygulayıcı olarak öğretip, UYUMLAYIP, uygulatarak kendimizde izleyip görüp, mutmain olduktan sonra mezun ediyor, 20 adette yıllarca üzerinde çalışılmış, olağanüstü pratik kazandırılmış indüksiyonla birlikte her an uygulamaya hazır uğurluyoruz.  Bu hususu özellikle dikkate alın lütfen. Zira MANYETİK HİPNOZUN Analitik hipnozdan en belirgin farklarından birisi tamamen manevi bir bağlantı ile geliştirilen manyetik paslarla başlayıp gelişiyor olması ve reglasyon gibi manevi işkencelerin olmaması.

Değerli arkadaşlar, son olarak bu konunun maddi boyutu konusunda bir açıklama yapmam gerekirse, bizim tam bir uygulayıcı olarak toplamda 48 saatlik eğitimden geçirdiğimiz kardeşlerimizden talep ettiğimiz ücret birazda kişi sayısı ile ilgili olarak 10 kişi nin altında olursa 6000 tl. 10 kişi ile 15 kişiye kadar 5000 tl. 15 kişinin üstünde olursa 4000 tl. olarak belirledik. Daha doğrusu birkaç yıldır aynı fiyat.

Sevgili kardeşlerim unutmayın ki bu paketin (analitik olanının) bedili şu an itibarı ile 60.000 Tl. hatta bazı süslemelerle bazı hocalarda 75.000 TL ye kadar çıkarmaktalar. Zira bu çok güçlü ve etkili bir araç. Bizleri lütfen diğer “Hipnoz öğretiyorum” diyen seminer veren insanlarla mukayese etmeyin. Sizler uygulayıcı olacaksınız. Bilgi sahibi olmak yetmez.

 

Bayram

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir