İLAHİ FARKINDALIK SNE. MATRİX VE OLUMSUZ ENERJİLER

İLAHİ FARKINDALIK SNE. MATRİX VE OLUMSUZ ENERJİLER

 

Bize sıkça sorulan sorulardan en önemlilerinden bahsetmek istiyorum. Özellikle son zamanlarda yoğunlaşan soruların başında SNE. Matrix in maji, kara büyü, olumsuz bilinçaltı kodlamalar ve olumsuz yazılımlar, subliminaller, zihinsel ve ruhsal saldırılalar özelliklede cinni etkiler gibi konularda nasıl bir etkiye sahip olduğu, insanların üzerinde varsa böyle olumsuz bir durum veya saldırı SNE. Matrix bu gibi durumlarda nasıl çalışır? v.b. gibi sorulara en kısa, net ve anlaşılır şekilde cevap vermeye çalışacağım.

  • İLAHİ FARKINDALIK SNE. Matrix Rabbimizin insanoğluna ahir zamanda bahşettiği öylesine yüksek bir güce sahip değer ki. Bu gücün karşısında hiçbir olumsuz enerjinin, maji veya kara büyünün bir hükmü olmaz. Sadece ve sadece bizim bu kanala tam bir inanmışlık ve adanmışlıkla bağlı olmamız ve kadri mutlak olan rabbimize sığınmamız yeter. Ben şahsen bu durumu şöyle değerlendiriyorum. Bu haller ve durumlar elbette hafife alınacak boş verilecek durumlar değil ama imanı ve itikadı sağlam bir insan için pire hükmündedir. Evet pirelerde insanı gerçekten rahatsız ve huzursuz ederler. Ancak bizonu büyütür, abartır ve ona bir anlam yüklersek o vakit onu deve yapmış ve altında kalmış oluruz.
  • İLAHİ FARKINDALIK SNE.Matrix’in altı inisiyasyonundan geçmiş, o kanala tam olarak enteğre olmuş bir kardeşimizin üzerinde yaşamı boyunca birikmiş tüm olumsuz enerjiler, yapılan her türlü majik manipülasyonlar, her türlü karanlık enerjiler rabbimizin izni ile yok olur. O kişi bazen yıllan süren bir arınma yaşayabilir.
  • İLAHİ FARKINDALIK SNE Matrix adından da anlaşılacağı gibi sıfır noktasından, tam ve net bir saf farkındalıktan doğan tertemiz bir enerji olduğundan, bu türden musallat lığı olan, veya  kalbi tamamen kararmış, kin ve buğuzla kaplanmış insanlara uygulandığında bazen olumsuz gibi gözüken haller yaşanır. Bu kesinlikle enerjinin çok güzel çalıştığını ve o kişiyi arındırdığını gösterir. Uygulamaya devam edilmesi gerekmektedir.
  • İLAHİ FARKINDALIK SNE. Matrix’e kanal olan tüm kardeşlerimiz kesinlikle çok güçlü bir koruyucu sistemin içine girmiş olmaktadırlar ve kendileri izin vermedikçe de onlara bir başkasının zarar vermesi mümkün değildir. Bu kesin ve net ifadeyi özellikle belirtmek isterim. İzin vermek nasıl olur derseniz? Bu tamamen bu mucize enerjiye ve rabbimizin bize verdiği değere olan inanç ve itikadın sarsılması ile olur. Korkarsanız, şüpheye veya zanna kapılırsanız o vakit zaten her türlü saldırıya açık hale gelmiş olursunuz
  • Bu konularda n önemli korulardan biride bizim SNE matrix le kendimize oluşturacağımız güvenlik kalkanı. Bu programa genel olarak aynalama da diyoruz. Ki… bütün bunları hepinize anlattım. İcap ederse tekrar tekrar anlatır, gösteririm. Biz bu çalışmayı çok tasvip etmesek te eğer bize birileri sürekli majik saldırılarda bulunuyorsa o vakit bizde rabbimizin bize verdiği yetkiye dayanarak önlerine o göz kamaştırıcı aynayı kayar, kim ne yapıyorsa kendilerine yansımasını sağlarız.
  • Son olarak tekrar ve tekrar ifade etmek istiyorum ki… Allah’ın izni ve inayeti ile biz korkup, sinip, boş bulunmaz ve sui zanda bulunmaz isek dünyanın en güçlü firavunu da olsa isa’nın asası karşısında rezil rüsva olacaktır. Lütfen bir birimizle diyalog halinde iken bu türden konuşmalara dikkat edin. Elbette hafife almıyorum. Zira pirelerden en çok mustarip olan benim. Ama biz izin vermedikçe pire deve olamaz.

Allah’a emanet olunuz.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir