İLAHİ FARKINDALIK SNE. MATRİX AİLESİ

Bu gün sizlere rabbimizin izniyle SNE. Matrix enerjisi ve bu enerjiye kanal olmuş çok az ve çok özel SNE.  Ailemizin geldiğimiz noktayı ve bundan sonraki hedeflerimizden ve planlarımızdan bahsetmek istiyorum. Ama ondan önce özellikle belirtmek istediğim bir başka husus var kısaca bu hususta birkaç cümle yazmak boynuma borç oldu. Benim üslubumu bilen kardeşlerimden şimdiden özür diliyorum. Zira yazacaklarım biraz sert olabilir.

Akıl almaz bir şekilde hep ekmeğimizi yiyip, hem soframızı kirleten; buna rağmen de ayıbını yüzüne vurmadığımız, bizden birçok eğitim alıp bize karşılığını ödemediği gibi arkamızdan her fırsatta düşmanlık edip, yüzümüze (!) gülümseyerek hala yalakalık eden ve en acısı da benim evladım diye bağrıma bastıklarıma şeytani yöntemlerle yaklaşmaya ve onları kendi safına çekmek için akıllara durgunluk verecek yalanlar ve iftiralar atan ve tek bildiği şeytani majilerini kullanarak bir şeyler yaptığını sanan zat veya zatlar bilsinler ki tahammülümüzün son raddesine gelmiş bulunuyoruz.  Allah’a şükürler olsun ki bizim literatürümüzde korku hiç olmadığı gibi kibirde olmamıştır. Ve hamd olsun ki “O” nun rızasından başkaca da bir amacımız olmamıştır. Yaptığımız ve yapacağımız faaliyetlerin hepsi cümle âleme ayandır. Bu AN dan itibaren bilinsin ki, düşmanlarımızı biliyor, görüyor ve tanıyoruz. Ve bize emanet edilen bu kutlu ışığın zeval görmemesi adına onun naçiz bir hadimi olarak onu korumak canımla, başımla boynumuzun borcu olup, şahsımın bu konuda egosal bir tavrı yoktur.  Ancak emaneti korumak adına elimizde bulunan her türlü materyali ilgili alanlarda kullanmaktan çekinmeyiz. Zira bu konuda sıklıkla ikaz edilmekteyiz. Son olarak ta bizi bu emaneti verenlere durumu arz edip, ben/biz aradan çekilebiliriz. O vakit olabileceklerden de mesul olmayız.

Bu tatsız açıklamadan sonra asıl güzel konuya gelelim. Bildiğiniz gibi geçen yıl 04 Mart’ta yaptığımız İLAHİ FARKINDALIK SNE. Matrix ‘ in 1. Çalıştayında henüz 100 kişi idik. Rabbimize hamd olsun ki şu an yaklaşık 250 kişi olduk. Evet, bu sayı diğer eğitimlere ve eğitimcilere kıyaslanırsa çok az. Yanında bir hatta iki sıfır eksik. Ama bizim kalabalıktan ziyade FARKINDA OL AN canlara ihtiyacımız var. 250 de bir veya birkaç tane çürük çıktı diye ne kadar sabrettiğimizi Allah biliyor.  O yüzden bize tertemiz NİYETLERİ ile sadece iyilik, güzellik, şifa, ve rabbimizin razı olacağı hayır, hasenat ve yardımlaşmak gibi alanlarda yani İLAHİ FARINDALIK kulvarında yılmadan, yorulmadan; evhama, tereddütte, vesveseye ve hırsa kapılmadan “O” nun rızası istikametinde koşacak ama hakkını da HAK ettiği şekilde alacak/kazanacak 1028 aydınlanmış dostumuza ihtiyacımız var.

Sevgili canlar, Allah’ın izniyle şu andan itibaren her zamankinden daha dinç, sağlıklı, kararlı ve azimli olarak GÖREVİMİN başındayım. Her zamankinden daha büyük bir cehd ile AŞK ile yolumuza  devam edeceğiz. Bu yolculuğumuzda aramıza yeni katılan çok değerli dostlarımızla, bizim kadım dostlarımızın sık sık bir araya gelip, güzel paylaşımlar yapmalarını çok arzu ediyoruz. Önümüzdeki günlerde tüm il temsilciliklerimize bu konu ile ilgili ayrıca bir yazı yazacağım. Kutlu bir ocağın mutlu bir ailesi olabilmek için ne gerekiyorsa yapacağız. Ben hiçbirinizden vazgeçici değilim. Hiçbirinizin tırnağına halel getirmeyeceğinden emin olun. Hiçbir maji, karanlık enerji v.s. rabbimizin rızasından öteye geçemez. Ki… Biz sadece ona ram olmuşuz. Bu AN dan siz sevgili yol arkadaşlarımdan tek isteğim var lütfen BİR OL alım BİRLİKTE OL alım ve FARKINDA OL arak varsa eteklerimizdeki taşı döküp, bu kutlu tekkenin çorbasını paylaşalım.

Sevgi, huzur ve ışıkla…

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir