İlahi Farkındalık Sıfır Noktası Enerjisi 1. Çalıştayı

Merhaba Sevgili Dostlarım,

Her şeyin sahibi yüce Rabbimize hamd olsun, geçen hafta sonu düzenlediğimiz 1. İlahi Farkındalık Sıfır Noktası Enerjisi çalıştayı, tarifsiz güzelliklerin ve yüksek farkındalıkların yaşandığı ve gerçek ismi ile asıl evine dönen ve daha güçlü bir akışla yüreklerimize akan SIFIR NOKTASI ENERJİSİNE hoş geldin şölenine dönüştü.
AN da bizimle birlikte olan çok sevgili can dostlarımızın katılımı ile muhteşem iki günün sonunda umduğumuzun/beklediğimiz çok üstünde mükemmel bir finalle sonlandı. Buradan çok istediği halde bize katılamayan, ancak yüreği bizimle olan kardeşlerim rahat olsunlar bizimde yüreklerimizde onlar vardı.
Bu çalıştayın düşünülerek planlanmasından, sunumundan, ikramına, afişlerine yer teminine ve misafirlerimizin mümkün olan tüm ihtiyaçlarına kadar tüm ince ayrıntılarını kusursuz bir şekilde gerçekleştiren hepinizin bildiği can dostlarıma, evlatlarıma (!) huzurlarınızda tüm kalbimle teşekkür ediyorum. Allah onlardan ve tüm samimiyetleri, güzel yürekleri ile orada olan ve katkıda bulunmak için çırpınan tüm canlardan razı olsun.
Sevgili dostlarım, bu çalıştay teknik olarak, zaman ve mekân olarak bana göre çok güzeldi. Ancak varsa eksikliklerimiz, yanlışlıklarımız ve hatalarımız için hepinizden tekrar özür diliyorum. Bu konuda samimi eleştirilerinize açığız. Bu eleştiriler, tavsiyeler veya katkılar bizim gelecekteki çalıştaylarımıza şimdiden bir değer olarak göz önüne alınacaktır.
Sevgili canlar, özellikle Pazar günü ziyaretlerde birlikte olduğumuz kardeşlerim. Dikkat ettiyseniz her gittiğimiz hazret, bize bir şey kattı. Zira aslında bizim yaptığımız bir nevi iade i ziyaretti. Yani onlara bize kattıkları için teşekkür ettik. Ve her birinin değişik ve çok özel MORFİK ALANLARINA girerek o yüksek feyzlerinden nasiplendik. En son gittiğimiz Şeyh Ali Semerkandi hazretlerindeki nhalleri sonsuza kadar yaşayın inşallah. Ağaçlarımız büyürken FARKINDALIK penceremizde büyüsün.
Çok değerli kardeşlerim, bildiğiniz gibi, bizimde her zeminde ve her ortamda özellikle üzerinde durduğumuz husus; öncelikle kendi yakın çevremizin, evimizin, işyerimizin, sonra genişleyen skalanın içinde tüm dünyamızın kâinatın MORFİK ALANINA tertemiz düşüncelerimizle, NİYETLERİMİZLE, davranışlarımız ve güzel ahlakımızla, BİR VE TEK OL-AN saf kaynaktan” birinci elden” akan çok yüksek seviyeli ve çok güçlü (HAYY) esmasının tezahürü olan enerjimizle katkıda bulunmak… Bu kadar… Ötesi ve berisi yok.
Son olarak, organizasyonunu sevgili Nalih kardeşime verdiğim, en uygun bir zamanda bizim bağ evinde tertip edilecek çok güzel bir PAYLAŞIM TOPLANTISINDA görüşmek dileğiyle Hepinize yürek dolusu selam ve saygılar gönderiyorum. Allaha emanet olunuz.
Sevgi, huzur ve ışıkla…

Yorum Yap veya Soru Sor

e-mail adres will not be published.


*