İLAHİ FARKINDALIK MATRİX EĞİTİMLERİ VE GENEL BİR DURUM DEĞERLENDİRMESİ

İLAHİ FARKINDALIK MATRİX EĞİTİMLERİ VE GENEL BİR DURUM DEĞERLENDİRMESİ
Merhaba Sevgili Dostlarım, Birçoğunuzun bildiği gibi bizler, genellikle sizlerden gelen sorular istikametinde İLAHİ FARKINDALIK MATRİX’ le ilgili oldukça çok yazı yazıp, bilgiler aktardık. Yine de her zaman ifade ettiğimiz gibi bu konuda aklınıza gelen her şeyi sormanızı istirham edip, bildiğimiz her türlü bilgiyi sizlerle paylaşacağımızı her yazımızda beyan ettik.
Sevgili dostlarım bildiğiniz gibi önümüzdeki günlerde yeni bir eğitim programına hazırlanıyoruz. Nasip olursa en kısa zamanda rabbimizin izni inayeti ile SAF FARKINDALIK VE SIFIR NOKTASI ENERJİ AĞINA bağlanabilen ve VAHDETİN/BİRLİĞİN sonsuz ve sınırsız gücüne ulaşabilen yeni canlar aramıza katılacaklar. Ben o canları şimdiden kutluyor, öncelikle kendilerine, yakın çevrelerine ve sonra tüm kâinata/evrene çok olumlu katkılarda bulunacaklarına tüm kalbimle inanıyorum.
Değerli dostlarım, bu son programdan önce, çok uzun zamandır bazı dostlarımızın özellikle şahsımla ilgili merak ettikleri, özel olarak sordukları sorular başta olmak üzere İLAHİ FARKINDALIK olarak nitelendirdiğimiz bu mucize bilimin daha rasyonel ve anlaşılır şekilde nasıl ifade edilmesi ile ilgili bazı sorularına elimden geldiğince cevap vermeye gayret edeceğim.
Bu güne kadar şahsımla ilgili en çok sorulan soruların başında benim bu enerjiye nasıl ulaştığım ve bu konuda kimlerden eğitim aldığım.
Sevgili canlar, beni yakından tanıyanlarınız bilirler, benim hayatımın tüm ekseni samimiyet ve dürüstlük üzerinedir. Rabbim inşallah sonsuza kadar bu eksen etrafında VAR OL mamızı sağlar. Ben daha öncede defalarca ifade ettiğim, özel röportajlarda da söylediğim gibi yaklaşık 7 yıl önce bu mukaddes enerjiyi ilk defa Amerika da yaşayan bir kardeşimden duyduğumda ve saygıdeğer Richard Bartllet in videolarını izlediğimde anlaşılmaz bir şekilde “MUTLAKA BU ENERJİYE ULAŞMALIYIM” derdine düştüm. Araştırmaya ve bir an önce arabamı satıp, kredi çekerek, yeterli parayı temin edip matrix’e ulaşmaya çalışırken, tuhaf bir rüya gördüm. “Ki… Normalde çok rüya görmem ve rüya tabirlerine de çok inanmam.” Tam da bu sırada Amerika ya gidip matrix’e ulaşma hayâlım hayal kırıklığı ile son buldu. Bu moral bozukluğu esnasında yine “tuhaf” bir şekilde tasavvufa ve özellikle ibnül Arabi’ye yoğunlaştım. O vakitler hazretin Türkçeye çevrilmiş tüm eserlerini okudum. Anlamaya ve hayatıma katmaya gayret ettikçe daha da çok bağlandım. Anlayamadığım bir gücün beni OL durmak için olağanüstü çekim alanına girdiğimi fark ettiğimde, kendimi daha sakin, huzurlu ve sessiz bir ortam olan köyümdeki bağ evine taşıdım. Aylar, hatta parça parça yıllar süren, halada ara sıra ihtiyaç hissettiğim de devam eden inziva ve uzlet hayıtımda bu gün bile hikmetleri, sırları anlaşılamamış olan birçok Allah dostunun morfik alanından beslenerek, şükürler olsun ki şimdi sizlere sunduğum bu mübarek enerjiyi getirdim. Başından beri beni ve yaşadıklarımı takip eden can dostlarım, öğrencilerim bu enerjinin çok benzer olmasına rağmen Matrix olmadığını buna yeni bir isim verilmesi gerektiği konusunda ısrar etmelerine rağmen, bu veya benzer kanalın ilk defa Rıchard tarafından tespit edilmiş olmasından dolayı matrix ismini kullanmayı seçtik. Ancak son zamanlarda bana çok yakın olan bazı dostlarımın telkinleri ve benimde hissiyatıma göre bu isim değişebilir.
Sevgili dostlarım, yukarıda da ifade etmeye çalıştığım gibi benim bu öğretideki üstatlarımın başında Şeyhül Ekber İbnül Arabi olmak üzere silsileyi saadatta sırra vakıf tüm Allah dostları ile birlikte, başka dinlere mensup, sevgi ve barışın, şifa ve farkındalığın timsali gelmiş geçmiş birçok düşünürün de kozmik bilincin hafızasına kaydolmuş tüm iyilik erbaplarının morfik boyutundan verilen izin nispetlerinde bilgilerinden istifade etmekteyiz,
Değerli arkadaşlarım, şahsımla alakalı bir diğer husus ta benim bu plandaki duruşum, yaşayışım. Bunu yamaktan utanıyorum ama onlarca defa başıma geldiği için kısaca bu konulara da değinme gereği duyuyorum. Ki… Beni gerçekten tüm hallerimle bilin, tanıyın. Bildiğiniz gibi ben Ankara’da Ulus’a 30 km. mesafede Lalahan da oturuyorum. Burası merkeze uzak(!) eski bir kasaba. Şimdi Mamak ilçesine bağlı. Ben burayı sessiz, sakin ve huzurlu olduğu için seçtim. Tam olmasa da bir köy havası var. Genellikle tüm çalışmalarımızı evimin altındaki atölyemde yapıyorum. Tabii fırsat bulursam resimde yapıyorum. Birçok profesör hocam dâhil olmak üzere dostlarımın çoğu ilk seferlerinde bu güzel mekânı ve beni bir türlü bağdaştıramadılar. Hala bunun sıkıntısını yaşıyoruz. Neden böyle bir yerde yaşadığımı herkese anlatmaktan gerçekten yoruldum. Zira malum olduğu gibi insanların, etiketleri/unvanları, kıyafetleri, yaşadıkları semtler, arabalarının markaları v.s. bilgilerinden ve yeteneklerinden daha çok önemsenir olunca…. Söylenecek çok fazla bir şey kalmıyor. Ama ilik birkaç “denemeden” sonra bu dostlarımın, hocalarımın çoğunun ön yargıları tamamen yok oluyor, bizim sevimli köpeğimizle, tavuklarımız ve kuşlarımızla ahbap bile olabiliyorlar.
Bunları da merak eden dostlarım bilsin istedim.
Sevgi, huzur ve ışıkla….

Yorum Yap veya Soru Sor

e-mail adres will not be published.


*