Hakkında

Saheser (6)

1962 yılında, Yozgat ili, Sorgun ilçesi, Günpınar köyünde doğmuşum. İlkokulu köyümde, ortaokulu Sorgun’da Lise öğrenimimi de Yozgat’ta yaptıktan sonra; Askerlik hizmetimi takiben l986 yılında İzmir 100. Yıl Polis okulunu bitirerek Polislik Mesleğine girdim. Yüksekokulu’da meslekte bitirdim. Niğde, Şanlıurfa-Birecik, Aksaray illerinde Polis Memuru olarak görev yaptıktan sonra Tekirdağ ili Çerkezköy ilçesine tayinimin çıktığından habersiz olarak 20.08.2007 tarihinde Aksaray Emniyet Müdürlüğüne emeklilik dilekçesi verdim ve Aksaray ilinden emikli oldum.

Meslek hayatım boyunca sanattan, resimden, müzikten hiç kopmadım, kopamadım. Bazen çok zor şartlarda, bazen de sanata ve sanatçıya değer veren sayın idarecilerin destekleri ile güzel Yurdumuzun değişik illerinde 10 kişisel sergi açtım. Yurdumuzun muhteşem güzelliklerini tanıtmak için oluşturduğum YUDUM YUDUM ANADOLU isimli koleksiyonumla, çeşitli yurt dışı organizasyonlara katıldım ve ülkemizin tanıtımına katkıda bulundum. GESAM’ın üyesiyim. Polis olarak yaptığım bu çalışmalarla; gerek Polis-Halk ilişkilerine, gerekse polisimizin haklımızın gözündeki imajının değişmesine, güzelleşmesine katkılarda bulunmaya şahsi gayretlerde bulundum.

Şu Anda Ankara ili Elmadağ ilçesine bağlı şirin ve sakin Lalahan kasabasında evimin altına inşa ettiğim ve tüm meslek hayatımca hayalim olan atölyemde resim yapmaya ve kişisel gelişimle ilgili bilgilerimi/biriktirdiklerimi tüm dostlarla, yüreğinde sevgi kıpırtısı olan tüm insanlarla paylaşmaktayım.

Sevgili dostlar, bu atölyede sadece resim veya diğer sanat eserleri üretilmeyecek. Sizlerinde değerli katkılarınızla insanlığa, barışa, evrensel değerlere ve KOŞULSUZ SEVGİ’YE dair her şey üretilip paylaşılacak.

SEVGİ VE SAYGILARIMLA.