HACAMAT LA İLGİLİ GÖRÜŞLERİMİZ

Merhabalar Sevgili Dostlarım,

Bu gün sizlere önemli bir bilgilendirme ve açıklamada bulunacağım. Bildiğiniz gibi şükürler olsun ki bizim yolumuza her daim yeni yol arkadaşları dâhil oluyor. Bu kardeşlerimizin bazılarının çok özel ve üstün nitelikleri var. Ama onlar, edeplerinden, terbiyelerinden,  tevazularından ve mahcubiyetten dolayı kendilerini çok fazla ön palana çıkaramıyorlar. Biz bir aile olarak bu kardeşlerimizin bu üstün yetenek, değer ve özelliklerini Allah’ın izni ile desteklemeye, izinleri ölçüsünce paylaşmaya ve değerlendirmeye niyet ediyoruz.

Sevgili yol arkadaşlarım, bu özelliklerden rabbimizin bolca ihsan ettiği kardeşlerimizden biriside sevgili Orhan KESKİN kardeşimiz. Bildiğiniz gibi bu can dostumuz bir ilahiyatçı, araştırmacı, yazar, edip ve şair olmasının yanı sıra çok iyi bir HACCAM  ve sülük tedavisi biliyor. Bizim gibi SIFIR NOKTASI ENERJİSİ MATRİX öğreticisi olanlar ve olmaya niyetli olanların haricinde HACCAM VE HACCAME olmanızı özellikle ve kesinlikle tavsiye ediyoruz. Bizimde hacamat yapılmamızda herhangi bir sorun yok ama kendimizin uygulaması konusunda bir şerh var.

Sevgili dostlarım, bildiğiniz gibi özellikle son zamanlarda ülkemizde bu konuda oldukça büyük bir talep ve farkındalık var ancak, biz hep bu sünneti sünnet ehli insanların yapmasını tavsiye ettik, ediyoruz. Bizce çok değerli ve önemli olan bu yitik şifamızı ehil ellerden öğrenmeniz çok önemli. Ben sevgili Orhan KESKİN kardeşimi sizlere tavsiye ettiğim gibi, Ankara’da yapacağı tüm eğitim ve çalışmalarında atölyemizi tüm hizmetlerimizle kendisine tahsis edeceğimizi de saygılarımızla bildiririz.

Sevgi, huzur ve ışıkla…

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir