İSTANBUL 1. MATRİX EĞİTİMİ PROGRAMI

06-05-2016 - 08-05-2016 Bütün gün
BAKIRKÖY İSTANBUL CADDESİ NO: 81 BAŞER AKŞAM LİSESİNDE
Address: BAKIRKÖY İSTANBUL CADDESİ NO: 81 BAŞER AKŞAM LİSESİ

SEVGİLİ DOSTLAR,

UZUNCA BİR ZAMANDIR GELİŞEN YÜKSEK SEVİYELİ BİR ÇEKİMLE İSTANBUL’DA DA MATRİX EĞİTİMLERİNİ BAŞLATMAYA KARAR VERDİK. AN İTİBARI İLE YARATANIN EN YÜKSEK LÜTUFLARINDAN SAYDIĞIMIZ BU YÜKSEK FARKINDALIK VE ÜST BİLİNÇ EĞİTİMLERİ ALLAH’IN İZNİ İLE SİZ SEVGİLİ DOSTLARIMA DA NASİP OLACAKTIR. BU PROGRAM ŞU AN İTİBARI İLE AŞAĞIDA BELİRTİLEN TARİHLER İÇİNDE TOPAM ONSEKİZ SAATLİK BİR EĞİTİM OLACAKTIR. DURUMA VE ŞARTLARA GÖRE TARİHDE BİR DEĞİŞİKLİK OLABİLİR. HER TÜRLÜ GELİŞİM VE DEĞİŞİM SİZLERE ANINDA BİLDTİRİLECEKTİR.

SEVGİ, HUZUR VE IŞIKLA…

PROGRAMIN TAKVİMİ.

6, 7, ve 8 MAYIS 2016 ( CUMA, CUMARTESİ, PAZAR)  TARİHLERİNDE İSTANBUL 1. MATRİX EĞİTİMİ, BAKIRKÖY İSTANBUL CADDESİ NO: 81 BAŞER AKŞAM LİSESİNDE BAŞLAYACAK. SABAH 10 İLE AKŞAM 16 SAATLERİ ARASINDA GERÇEKLEŞECEK OLAN BU EĞİTİM OLDUKÇA YOĞUN BİR BİLGİ AKIŞI İLE GERÇEKLEŞECEK, EĞİTİMİN SONUNDA HER KATILIMCI ALLAH’IN İZNİ İLE MATRİX’LE İLGİLİ TÜM BİLGİ, BECERİ VE DONANIMA KAVUŞMUŞ OLACAK VE İKİ NOKTA TEKNİĞİNİ UYGULAYACAK HALE GELECEKTİR.

SON OLARAK SÖYLEMEK İSTERİM Kİ; BU EĞİTİM BİZİM BİLİNÇALTIMIZDA UYGUN ARKETİPLERİ OLMADIĞINDAN KAVRAMAKTA, ÖĞRENMEKTE BİRAZ AĞIR GELEBİLİR. NORMALDE EN AZ ÜÇ MODÜL HALİNDE SUNULMASI GEREKEN BU EĞİTİMİ; BİZ GEREK MADDİ AÇIDAN SİZLERE KÜLFET OLMAMASI AÇISINDAN, GEREKSE ZAMAN VE YER SIKINTILARINA BİR DAHA DÜŞMEMEK İÇİN BİR DEFADA AKTARIYORUZ. AMA BİZİM DAHA ÖNCEKİ EĞİTİMLERİMİZE KATILAN DOSTLARIMIZIN ABİLDİĞİ GİBİ BİZ SİZİ HER AN; GEREK SORULARINIZ İSTİKAMETİNİZDE, GEREKSE NORMAL GELİŞİM İÇİNDE DESTEKLEMEYE VE SONUNA KADAR TAKİP ETMEYE DEVAM EDİYORUZ. EDECEĞİZ,

TELEFONLA RANDEVU ALABİLECEĞİNİZ İSİMLER VE NUMARALARI:

1-      Ersan KARAİSMAİL: 0505 814 22 61   İstanbul

2-      Çetin YILMAZ:      0553 496 86 18 İstanbul,

3-      Mustafa GÜRBÜZ:  0505 583 04 74

4-      Demet KÜÇÜK :  0531 991 46 06

ŞİMDİDEN TÜM KATILAN DOSTLARIMA HAYIRLI VE UĞURLU OLMASINI DİLİYORUM.

Bayram ERSOY

Yorum Yap veya Soru Sor

e-mail adres will not be published.


*