İlahi Farkındalık ( Matrix Enerji ) Sıfır Noktası Enerjisi Eğitimi

View Calendar
24-03-2017 10:00 - 26-03-2017 16:00
Eğitim Adresi
Address: Lalahan, 27 Aralık Cd. No:66, 06852 Mamak/Ankara, Türkiye

4 Yorumlar on İlahi Farkındalık ( Matrix Enerji ) Sıfır Noktası Enerjisi Eğitimi

 1. aliye sibel oral // 24 Kasım 2017 at 15:24 // Cevapla

  katılabilirmiyim ücret ne kadardır acaba

 2. Sevgili hocam,size ne kadar teşekkür etsem azdır. Bana kattığınız öğrettiğiniz şeylerin maddi değeri olsa emin olun karşılığı milyonlardır. Öyle dar bir anımda elimi tuttunuz beni düşmekte olduğum kuyudan çıkardınız sizle karşılaşmasam şuan avuç avuç ilaçlarla kendimi tedavi ettiğimi sanıp uyuşturacaktım. Şuan dönüp hayatıma baktığımda kendim için yaptığım en önemli en değerli şey sizden aldığım eğitim ve hipnoz. Aldığım hipnozla içimdeki korkuları sürekli yaşadığım rahatsızlığın tekrar edebileceğini söyleyen sesleri susturdunuz sonra reiki enerjisiyle şifacılıkla tanışırdınız kendime olan güvenim arttı ve sonunda sıfır noktası enerjisiyle(matrix) taçlandırarak farkındalığı öğrettiniz hem şifa enerjim arttı hemde hayatı kuantum boyutunda algılamalı sağlayarak farkındalığımı fark ettiriniz. Her ihtiyacım olduğunda size bir telefon uzaklığında olduğumu bilmeyi saymıyorum bile..
  ALLAH sizden binkere milyonkere razı olsun… iyi tanışmışım sizinle değerli ağabeyim fikir önderim hocam…
  Saygılarımla

  • Merhaba Sevgili Dostlarım. Selam Sevgili Elif hanım kardeşim.
   Bana gösterdiğiniz teveccühten dolayı çok teşekkür ediyorum. İnanın çok duygulandım. Allah sizden de razı olsun. Zira bu iltifatlar bana değil “O”nadır. Çünkü ben/biz “O” nun rızasına teslim olmuşuz. Sizin o güzel yüreğinizden akan bu güzel kelimeler tam bir kadir bilirlik tir, KADİR bilirlik, rabbimizin insanoğluna verdiği çok değerli bir haslettir. Kadir bilirlik rabbimizin “El- Kadr, sonsuz güç ve kudret sahibi” ismi şerifini temsil eder. Yani kadir bilmek ve onun sonsuz güç ve kudretine iman edip, “O”nun adına size sunulanın değerini bilmektir. Tekrar Allah razı olsun.
   Değerli dostlarım, yukarıda da arz ettiğim gibi bizler “O”nun rızası istikametinde yaşamaya çalışan, onun rızası için tüm VARLIK alemine faydalı olmaya adanmış fakirleriz. Bizim öncelikle bu yönümüzü/yüzümüzü görebilen gerçekten samimi, kendisine verilen nimet ve değerleri takdir eden, gördüğü faydaları ve yaşadığı FARKINDALIKLARI olduğu gibi paylaşan tüm canları özellikle tüm kalbimle kutluyorum. Maalesef bu samimiyeti veya teslimiyeti herkes den göremiyor buna da üzülüyoruz. Zira buradaki beklentimiz KADRİ MUTLAK OL AN a tüm hücrelerimizle şükredip, sayısız nimetlerinin FARKINDA OL duğumuzu ifade etmektir.

Yorum Yap veya Soru Sor

e-mail adres will not be published.


*