ENERJİNİN OLUMLU/İYİLEŞTİRİCİ DALGALARINA BAĞLANMANIN YOLLARI

ENERJİNİN OLUMLU/İYİLEŞTİRİCİ DALGALARINA BAĞLANMANIN YOLLARI

 

Benim şahsen eğitimcisi ve de uygulayıcısı olduğun İLAHİ FARKINDALIK SNE. Matrix başta olmak üzere bilinen tüm enerjilerin olumlu/iyileştirici dalgaları ile bağlantı kurabilmenin olmazsa olmaz şartlarından bir kısmını sizlere çok net, kesin ve en açık şekilde ifade etmeye çalışacağım. Bunu yaparken asla ve kesinlikle herhangi bir enerjiyi ve uygulayıcıyı (hocayı) suçlamak gibi bir niyetimin olmadığını özellikle beyan ediyor ve kimsenin alınmamasını istirham ediyorum.  Kendimde dâhil bu işin içinde olan insanların yani hocayım diyenlerin birinci öncelikle dikkat etmemiz gereken husus insanların birçok sorunlarından veya sıkıntılarından dolayı bizlere geldiklerini unutmamalıyız.  Onların umutları, duyguları ve inançları ile oynayıp istismar etmemeliyiz. Bunun büyük bir KUL HAKKI olduğunu da hatırlatarak, yukarıda arz ettiğim şartları daha doğrusu bize gelen canların bizden veya enerjiden beklentilerinin yerine gelmesi için zihinsel engelleri anlatmaya çalışacağım.

 • Öncelikle katılımcı canların dikkat etmesi gereken ilk konunun; “enerji” kavramının maddi bir formu olmadığını, kısacası duyusal olarak ( 5 duyu ile) algılanamayacak ” soyut”  bir kavram olduğunu unutmamamız gerekiyor. Arkasından kendilerine öğretilen ve önerilen metotları sabırla yapıp/takip ederek, cümle varlığın hayrına olacak “somut” sonuçları ( iyileşmeleri/beklentileri) aşağıdaki şartları yerine getirdiklerinde görebileceklerini bilmeleri gerekmektedir.  Bu noktada eğitimcilerin/hocalarında kendilerine emanet edilen insanları “müşteri” gibi değerlendirerek para, menfaat, çıkar gibi kavramların ötesinde insani ve ahlaki erdemlerle yaklaşmaları ve ona göre davranmaları, gerektiğini özellikle belirtiyiorum.
 • Bizler İLAHİ FARKINDALIK SNE. Matrix eğitimlerinde soyut bir konu olan enerjinin, morfik alanların, radyoniklerin, radyestezi biliminin, enerji frekans ve titreşimlerle birlikte modern fizik olarak bilinen “Kuantum” tabanlı bilimsel bir zemini de tüm ayrıntıları ve konu başlıkları ile sizlere sunuyoruz. Ki… Böylece zihnimizin o “somut” beklentisine bilimsel bir cevap veriyoruz. Katılan kardeşlerimizin bildiği gibi oldukça yoğun geçen on sekiz saatlik eğitimde birçok bilimsel videolar ve sunumlarla bu konu desteklenmektedir.
 • Şimdi bu maddelerden sonra asıl sorun olan OLUMLU/İYİLEŞTİRİCİ DALGA ile bağlantı konusunda sizlere çok önemli bilgiler sunacağım. Gerek İLAHİ FARKINDALIK SNE. Matrix olsun gerekse bilinen tüm enerjilerin tek bir ortak noktası vardır. O da “acaba, fakat ,lakin, belki, çünkü, keşke… v.s.” gibi dünyevi uyaranlardan ve zihinsel tuzaklardan ari olarak tam bir teslimiyet ve inanmışlıkla enerjiye kanal olmak gerek. Unutmayın ki “acaba ”diye atılan adımlar tesadüflere bağlıdır, tesadüfen de hiçbir hayırlı, net ve kesin sonuçlara varılmaz. Her şeyin başı koşulsuz ve samimi bir inançtır.
 • Belki de bizi en çok zorlayan bu “teslimiyet” konusunda eğitimcilerin/hocaların çok dürüst ve samimi olmalarının yanı sıra; özellikle bilinçaltı konusunda donanımlı ve birikimli olmaları şarttır. Samimi ve dürüst olarak katılımcılara tüm açıklığı ile bu öğretilerin “kendilerine rağmen” bir mucize olmadığını beyan etmeleri gerekmektedir.
 • OLUMLU/İYİLEŞTİRİCİ DALGA ile bağlantı kurabilmenin olmazsa olmaz şartlarından birisinin de kişinin kendisinin nasıl bir zihinsel yapıya ve çekirdek inanca sahip olduğunu bilmesi önemlidir. Zira bazı insanların zihinleri inanmamak ve bozmaz üzere programlanmıştır ve kendisi de bunun çok farkında değildir. Hatta bunu çok üstün bir özellik gibi görebilir. Ben, “ince eler, sık dokurum, yere sağlam basarım, iyice irdelerim.” Diye övünebilir. Bu zihniyetteki insanların “enerji” gibi “soyut” bir konuyu idrak etmeleri çok zordur ama imkânsız değildir. Duruma göre kişilerde isterlerse onların çekirdek inançlarına ayrıca bir çalışma yapılmalıdır.
 • Bizim İLAHİ FARKINDALIK SNE. Matrix eğitimlerinde özellikle sık sık vurguladığımız bir sloganımız var hatırlarsanız… “ ZİHİN DER Kİ GÖSTER İNANAYIM. RUH TA DERKİ İNANIRSAN GÖRECEKSİN.” Hiç unutmamamız gereken bir konudur.
 • Bu genel durumdan sonra bizim konumuz olan İLAHİ FARKINDALIK SNE. Matrix le ilgili özel duruma da kısaca bir açıklama getirmem gerekirse; Bildiğiniz gibi bizim “İKİ NOKTA TEKNİĞİNİN” bağlantısı bir anda, çok hızlı, etkili ve sarsıcı ” üç aşamadan oluşmaktadır.
 • NİYET ETMEK,
 • KALBE İNMEK,
 • SALIVERMEK .

Ve konuda pratik kazanmak… İki nokta tekniği bize böylece “somut olarak gözlemlenebilen” bir sonuç sunmaktadır.

 • Bizler çok yoğun geçen bu on sekiz saatlik eğitimin ardından HEPİNİZE VADETTİĞİMİZ GİBİ sizleri bizleri takip ettiğiniz sürece, “ÖMRÜMÜZ YETTİĞİNCE” Bu konu ile ilgili olarak her daim aktif olan bir sitemiz var. Ayrıca belli aralıklarla her ilde pekiştirme ve geliştirme eğitimleri ile yılda bir defa geleneksel çalıştaylar tertip ederek bu ahdimizi, sözümüzü yerine getirmeye çalışıyoruz.
 • Son olarak söylemem gereken konu da; İLAHİ FARAKINDALIK SNE. Matrix ‘in hepimizin bildiği gibi İLAHİ bir kaynaktan geliyor olması. Bu konunun apayrı ve çok özel bir durumu var. Zira bize bu olağanüstü değerleri “EMANET” edenlerin bizden beklentileri var. Ola ki emanete hıyanet etmeyelim. Bu beklentiler, öncelikle inancımıza, ahlaki değer ve erdemlerimize genel olarak insani değer ölçütlerine tam bir inanç ve adanmışlıkla bağlı kalabilmektir. Bu şart benim tarafımdan değil İLAHİ NİZAM tarafından konulmuştur. Ben de dâhil kim bu şartların ve erdemlerin dışına çıkarsa, nefsinin, egosunun ve zihninin tuzaklarına düşerse, korkarım ki enerjisini kaybeder. Bu asla benim tarafımdan zikredilen bir tehdit değil bu kutlu ışığın HAKKI ve HAKİKATİDİR.

Sevgili yol arkadaşlarım, Allah’ın izni ve inayeti ile bizler yukarıda saydığım şartları yerine getirdiğimiz ve saf bir bilinçle, adanmış bir kalple rahman-ı rahimin bize lütfettiği bu ışığımıza sahip çıktığımız sürece mucize kabilinden şeyleri hayatlarımıza çeker, olağanüstü güzellikleri ve mutlulukları yaşarız inşallah.

Lütfen bu konu ile alakalı sorularınızı buradan sorun.

Sevgi, huzur ve ışıkla…

 

 

Bayram ERSOY

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir