ENERJİ ANLAMINDA İLAHİ FARKINDALIK SNE. MATRİX

ENERJİ ANLAMINDA İLAHİ FARKINDALIK SNE. MATRİX

 

Son zamanlarda özelliklede son bir aydır bizi arayarak İLAHİ FARKINDALIK SNE. MATRİX ve MANYETİK HİPNOZ konularında bilgi almak isteyenlerden ve bizim eski yol arkadaşlarımdan sıklıkla duyup oldukça rahatsız olduğum bir hususta açıklama yapmak zarureti hâsıl oldu. Çok kısa ve net ifadelerle tüm dünyaya ifade ediyorum ki; bizim öğretilerimizin hiçbiri herhangi bir organizasyona ait veya bağlı değildir. Sarsılmaz ve çok güçlü bağlarla bağlı olduğu tek organizasyon rabbimizin rızasıdır. Öyle ki onun izni olmadan, onun rızasına muhalif hiçbir eylemimiz, davranışımız hatta düşüncemiz olamaz.

Bu cümleden olarak yaklaşık 20 yıldır sayısız defa tekrarladığımız ilahi bir akidi ve ahdi bizi okuyan tüm insanlara bir daha rabbimizin huzurunda yeniden beyan ederim ki. Bizi sözümüzün, ahdimizin ve manevi akidimizin ötesinde, dışında ve aykırı bir durumda ne zaman görürseniz lütfen hiç çekinmeden bu satırları bize hatırlatarak dikkatimizi çekiniz.

Bu sözden sonra son olarak tekrar altını çizerek belirtmeliyim ki, gerek İLAHİ FARKINDALIK SNE. MATRİX gerekse bizim hakkımızda bizden duymadıklarınıza inanmayınız. Eğer kafanız karışıyorsa lütfen buradan yazarak sorun tüm samimiyetimizle hiçbir şeyi saklamadan, eğip büküp değiştirmeden olduğu gibi anlatırız. Biz asla herhangi masonik veya başka organizasyonların bir parçası değiliz. ALLAH’ ın izniyle de olmayız. Hiçbir şekilde bir ENERJİ TANRIYA TAPMIYORUZ. Bizim tevhit dediğimiz vahdet-i vücut dediğimiz şeyle bu tür kabalist yaklaşımları benzeştirenler bizim kanatlarımızdan birisi olan tasavvufu tanımayıp, taassupla karşıtlarınlar veya kasıtlı olarak iftira atanlardır.

Biz insanların düşünce, görüş, inanç ve itikatlerine sonsuz saygımız var. Kim neye inanıyor, kim ne ile mutlu oluyorsa onunla amel etmek hakkına sahiptir. Bizim derdimiz, bizi bu türden oluşumların içine sokup, öğretilerimizin terimlerini ve isimlerini kullanarak zaten SIFIR NOKTASI ENERJİSİ ve MANYETİK HİPNOZDA aynı demek sureti ile bizi asla kabul edemeyeceğimiz bir yapının içinde gibi gösterme gayretleridir.  Dikkatlerinize arz ediyorum.

Bayram ERSOY

 

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir