DUYURU

DİKKAT!
SNE Matrix eğitimi alan fakat
SNE Matrixi anlamadım
SNE Matrixi kullanamıyorum
Uygulama yapıyorum ama işe yaramıyor gibi soru ve endişeleri olan arkadaşlara duyuru!

Merhaba değerli arkadaşlar SNE Matrix eğitimi alıp hala iki nokta uygulamasının ne olduğunu anlamayan defalarca anlatılmasına rağmen hocama ve bana tekrar tekrar bu konuyu soran arkadaşlar oluyor. Öncelikle şunu belirteyim maalesef ki SNE Matrix enerjisi herkese hitap etmiyor SNE Matrix enerjisi kendini açacağı kişileri kendisi seçiyor. Size bu kişilerin kim olduğunu ve özellikle kimler olmadığını en başta hatırlatayım ona göre hangi kriterler içerisinde bulunduğunuzu böylece siz kendiniz belirlersiniz.
SNE Matrix enerjisini anlamak için
tam bir adanmış olmak gerekiyor, neye adanmışlık diyecek olursanız; Yaratıcıyı anlamaya, peygamber efendimizin duası olan ‘eşyanın hakikatini anlamaya’ , nerden gelip nereye gittiğimizi ve kim olduğumuzu anlamaya, bu hayatta ki amacımızı anlamaya vs. tam bir uyanmışlık hali içerisinde aşkla ilim ve hakikat peşinde koşmamız gerekiyor. Bu hal tam bir açlık halidir bu halde olan insana sıfır noktası enerjisi kendini açar ve o kişide tam bir ilahi farkındalık zuhur eder. SNE Matrixi anlayan kişinin şaşkınlıktan ağzı hiç kapanmaz çünkü sürekli hayret halinde olur. Peygamber efendimiz “Allahım benim hayretimi artır” diye dua etmiştir. Hayret hali insanda alışkanlık yaratır, çünkü eşyanın hakikati açılmaktadır ve öğrendikçe açlığınız artmaktadır.
Kimler anlamaz kısmına gelirsek; SNE Matrixi sadece bir şifa enerjisi olarak kullanmak isteyenler, sertifikaları arasına yenisini eklemek isteyenler, zihinsel direniş içerisinde olanlar ,herşeyi bilen zihin yapısında olanlar ve kuantum felsefesi ve tasavvuf konusunda hiçbir fikri olmayanlar veya yanlış fikir sahibi olanlar. Maalesef ki arkadaşlar SNE Matrix diğer şifa enerjileri gibi inisiye olunup ellerimizden şifa akacak türde bir enerji değil SNE Matrix bir farkındalık enerjisidir beyninizde sürekli klik seslerini duyarsınız bu enerjiyle. Belli bir disiplin ve alt yapı isteyen bir enerjidir. Kalben tam bir teslimiyet ister. Bu enerjiyle Farkındalığınız arttıkça rezonansınız yükselir, rezonansınızın yükselmesi demek kuantum boyutunda oldurucu bir güce sahip olmanız demektir, bunlardan bir tanesi de şifa gücüdür. SNE Matrix bu şekilde çalışır.
İnşallah en kısa zamanda anlamayan ama gerçekten ne olduğunu anlamak isteyen arkadaşlarla yeniden toplanıp bu konuları değerlendirip çalışmalar yapacağımızı bildirmek isterim.

Sevgi huzur ve ışıkla…

Fatma Öztürk