ÇALIŞTAYA DOĞRU YEREL TOPLANTILAR

DEĞERLİ YOL ARKADAŞLARIM,

SNE. Matrix’in kalp dünyamızı aydınlatmaya; farkındalık açımızı, zihinsel paradigmalarımızı hülasa tüm dünyevi ölçü ve ölçütlerimizi kuantum/tasavvuf ışığı ile nurlandırmaya başlayalı zamAN ölçüsünden bakıldığında henüz çok fazla bir vakit olmadı. Bu ışığı sizlere sunmakla görevlendirilmiş birisi olarak (!) bize emrolunan çizgiyi muhafaza ederek sabırla görevimi yerine getirmeye ve sıralı bir düzen içinde rabbimizin de izni ve inayetiyle onun rızası istikametinde yeri ve zamanı geldikçe bizim “portal” dediğimiz basamaklar sizlere sunulacaktır.

Dün Ankara grubunda yaptığımız bazı açıklamalar, gösterdiğimiz teknikler ve uygulamalar, Allah’ın izniyle hepinize mutlaka ve kesinlikle anlatılacak, gösterilecek ve öğretilecektir. Bu,  bu fakirin boynunun borcudur. Biz bunun için özellikle PEKİŞTİRME EĞIİTİMLERİ VE PAYLAŞIM TOPLANTILARI yapmayı çok önemsiyoruz. Bu türden toplantıları her ilde sık sık yapmak ve geliştirmek istiyoruz. Sonuç olarak ta asıl amacımız her yıl düzenli bir şekilde GELENEKSEL ÇALIŞTAYLARIMIZI yapıp, SNE. matrix’in geldiği nokta ile birlikte bizim genel durumumuz, gelişimimiz, bireysel toplumsal FARKINDALIKLARIMIZLA asıl misyonumuzu değerlendirip yeniden gözden geçirmek varsa eksikliklerimizi giderip, yanlışlarımızı düzelterek taze bir kuvvetle yolumuza devam etmek istiyoruz.

Söz buraya gelmişken, bu gün birkaç arkadaşımız dünkü video ve kayıtları izlerken/dinlerken fark ettikleri bir hususu sordular. Diyorlar ki… “hocam siz bize SNE. Matrix in hep manevi yönünü ve gücünü anlattınız. Maddi olarak özellikle “dünyevi açıdan, gelir temin etmek için” çok fazla tavsiyede bulunmadınız. Hatta biz sorduğumuzda sırası gelince anlatırım diyerek geçiştirdiniz.” Evet… Böyle dedim ve davrandım. Açıklaması da şu değerli can dostlarım. SNE. matrix kutlu bir ağaç. Bu ağacın meyveye durması için öncelikle toprağa güçlü kökler salması ve kendisini beslemesi gerek. Bu ağacın kökleri maneviyat/tasavvuf ve yüce dinimizin kutlu değerleri. Bunun için bu yönü eksik olan kardeşlerimiz tutunmakta zorlanmaktalar. Güçlü kökler ( SNE. Matrix)  kutsal kalbimize ( Tasavvuf/kuantum bilgeliği.) bağlandığında. Rabbimizin izniyle artık meyveler (dünyevi ikballer) olmaya başlayacaktır.

Son olarak, kimse kendisini dışarıda ve ötelenmiş hissetmesin. Rabbimizin izniyle SNE matrix in morfik alanına dâhil olmuş, o kutlu ışığa nail olmuş herkes bizim evladımız, kardeşimizdir. Bu düstur çerçevesinde elimizden geldiğince, mümkün olabildiğince “her şeye rağmen” biz BİR ve BERABER olabilmeye çalışıyoruz. Bu konuda sizlerden istirhamım. Ola ki benim şahsen bir yetersizliğim, eksikliğim, yanlışlığım varsa buradan direkt olarak yazın. Emin olun üzülmem, kırılmam ve asla darılmam. Ancak dürüst ve samimi olalım yeter. Bir istirhamım da lütfen bu kadar yoğun enerji ile yazılmış yazılarımızı okuyun ve lütfedip de bir yorumda veya eleştiride bulunun!…

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir