BİLİNÇALTI YASALARI VE NOSEBO PARANOYASI

Merhaba sevgili dostlarım,Bu yazımda sizlere bilinçaltımızın çok önemli bir zafiyetinden ve bu zayıf noktayı kendi kendimize nasıl etkileyerek bize zarar verecek hale getirdiğimizi anlatmaya çalışacağım. Aslında bu yazı bu konuda yapılmış araştırmalar, değişik makalelerden alıntılarla daha çok bilimsel bir araştırma yazısı idi. Ancak ben bu özel durumu ilahi farkındalık ve de özellikle manyetik hipnoz zaviyesinden görünüşü ile düzeltmeyi ve kısaltmayı uygun gördüm.

Malumumuz olduğu üzere tüm dünyada cocid-19 isimli yapay ve oldukça vahşi bir virüsün pençesinden kurtulmak için mücadele verilmekte. Çeşitli ilaçlar, aşılar ve birçok yöntem ve yaklaşımlar geliştirilmeye çalışılmakta. Bildiğiniz gibi bu husustaki görüş ve düşüncelerimi, yaptığım araştırmalar neticesinde edindiğim tüm bilgileri çeşitli vesilelerle her ortamda izah ediyorum. Bu yazımda çok daha farklı, çok daha derin ve insanların bireysel olarak nelerden, nasıl etkilendiklerini “Bilinçaltı yasaları” perspektifinden göstermeye, izah etmeye çalışacağım. Bildiğiniz gibi kurban bayramı ile birlikte kontrolü yeni dönem diye başladığımız yeni hayatın beklenilen sonuçlarını son on beş, yirmi gündür yoğun bir şekilde yaşıyoruz. Görünen o ki bir müddet daha salgının yükselen trendini izleyeceğiz. Hayatın genel akışı, insanların yaşamlarını idame ettirmesi için ister istemez böyle bir esnetmeyi getirmektedir. Ben bunlardan çok öte, son on- on beş gündür bana gelen şikâyetlerden ve toplumdaki gözlemlerimden edindiğim intibaı ve düştüğümüz bilinçaltı tuzaklarından nasıl korunmamız gerektiğini izah etmeye çalışacağım.

Covid-19’ u özel olarak laboratuvarlarda geliştirip, insanlığın içine salarak dünyaya yeni ve modern bir kölelik getirmeye niyet etmiş karanlık güçlerin asıl maksatları bu virüsün oluşturduğu korku ve panik atmosferidir. Zira virüsün öldürme kabiliyeti insanların özeni ve tedbiri ile sınırlı iken, oluşturacağı korku ve panik atmosferinin yıkımı tahmin edilemeyecek kadar yüksek olabilir. Bu olayın ilk başından beri bizler bu hususa özellikle dikkat çekmeye ve salgından ziyade oluşturulmaya çalışılan korku ve paniği yönetecek önerilerde bulunmaya gayret ettik. Ancak özellikle son on beş yirmi gündür görüyoruz ki salgının çok hızla yayılması korku ve panik katsayımızı kontrol edilemeyecek bir noktaya doğru sürüklemektedir.

Bizler on yıllardır emek verdiğimiz ilahi farkındalık olarak nitelendirdiğimiz Sıfır Noktası Enerjisi ve manyetik hipnoz gibi yüksek seviyeli öğretilerin öğrettiği “bilinçaltı yasalarının” en önemli maddesi bilinçaltının “İNANDIĞINI GERÇEKLEŞTİRDİĞİDİR.” Tüm eğitimlerde “ EN BÜYÜK GÜÇ İNANMAKTADIR.” Diye onlarca defa tekrar ettiğimiz husus budur. Yine bilinçaltının bir diğer önemli yasası “ BİLİNÇALTININ; HAYALİ-GERÇEKTEN, İYİYİ-KÖTÜDEN, FAYDALIYI-ZARARLIDAN AYIRT ETME, YANİ (DEĞERLENDİRME) YETENEĞİNİN OLMAYIŞIDIR. Hiç farkında olmadığımız ve maalesef gözümüzün içine sokulmasına rağmen göremediğimiz birçok yöntemlerle bizim bu zafiyetimizden yararlanan malum zihniyet bizi istedikleri korku ve panik alanına çekebilmektedirler. Millet olarak son günlerde düştüğümüz durum tam da budur. Şahsıma gelen onlarca telefon, mesaj v.s. ile görüyorum ki insanlar gerçekten kendilerini covid sanmaktalar. Oluşturulan bu atmosferde çoğu insan gün boyu kendisini ve tüm organlarını her daim kontrol altında tumaya çalışıyor. – Eyvah, boğazım yanıyor, ateşim çıktı… gibi kendilerini hasta olduklarına İNANDIRARAK gerçekten hasta olmaktadırlar. Bunların çoğunun test sonuçları negatif çıkmasına rağmen, belirtileri sıklıkla yaşayarak nihayet pozitif çıkabiliyorlar. Emin olun, hiçbir teması v.s. olmamasına rağmen kendilerini durduk yere covid yapan insanları tanıyorum.

Değerli dostlarım, istemeyerek yazıyı yine çok uzattım. Bilinçaltımızı kendi elimizle torpillemeyelim. Çoğumuzun bildiği gibi plesebo etkisi denilen SANAL İYİLİK HALİNİN tersi şu an gündemimize tam olarak oturmuş durumdadır. Şu an bilinçaltlarımız olumsuz nosebo yani “ SANAL OLUMSUZLUK (KÖTÜ) HALİMİZİ yaşamaktayız. Gerek plesebo gerek nosebo etkisi sanal birer etki olmasına rağmen bilinçaltının GERÇEK SANDIĞI hayati öneme haiz değerlerdir ve insana özgüdür. Plesebo iyilik, mutluluk istikametinde giderken nosebo tam ters istikamette yıkıcı etkileri ile hiç olmadığı kadar üzerimizde etkilidir. Çıkalım artık bu olumsuz alandan ve bilinçaltı kodlarımızı gözden geçirerek; SAĞLIKLIYIM-MUTLUYUM-HUZURLU VE GÜVENDEYİM. Diyerek haykıralım. Bayram ERSOY

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir