3 Yorumlar on Ariflerin Sırrı

 1. Merhaba Sevgili Dostlar,
  Bildiğiniz gibi ARİFLERİN SIRRI isimli kitabımız henüz yeni doğdu. Allah’ın izni ile tüm imkansızlıklara, zorluklara hatta engellemelere rağmen yoğun bir sevgi ve ilgi ile kendi halinde ait olduğu yüreklerde büyüyüp gelişiyor. Her zaman söylediğim gibi Allah’dan ve dostlarımızdan başka hiç kimseye güvenmeden, yaslanmadan, herhangi bir beklentiye girmeden oldukça mütevazı bir halde akışı takip ediyoruz.
  Sevgili Canlar, bazen insanın kendi yazdığı bir şey(kitap’da) insana bilmediği çok şey öğretebiliyor. Çok ilginçtir, okuyanların bilip tattığı; “daha önce hiçbir kitapta hissetmedik” dedikleri o yüksek seviyeli enerji ve kalplerimizin derinliklerindeki unutulmuş hissiyatlarımıza dokunan bu kitap bana gerçek dostlarımı, samimiyeti, iyi niyeti ve daha birçok “Dünyevi olgu ve değerleri yüzüme çarparak çok bariz ve net bir şekilde gösterdi.
  Sevgili canlar, bu yazdıklarım kesinlikle sitem veya serzeniş değil.Sadece bu güne kadar yanlış bildiğim doğruları, doğru bildiğim yanlışları kendi yazdığım bu kitap sayesinde öğrendiğimi anlatmak istiyorum.
  Değerli dostlarım, Allah’ın izni ile tamamen insanlarımıza hizmet için adanmış çok candan ve samimi dostlarımızın olduğu,zaman zaman benimde naçizane katkılarda bulunmaya çalıştığım çok güzide bir vakıf olan SERVER VAKFINDA 25 HAZİRAN 2016 Cumartesi günü saat 14’de kitabımızın tanıtımı ile ilgili bir program olacak. Şimdiden hepiniz davetlisiniz.

  Sevgi, huzur ve ışıkla…

 2. neslihan sazak // 19 Temmuz 2018 at 18:01 // Cevapla

  Kitabinizi nasil bulabilirim?

  • İyi günler Neslihan hamın, ARİFLERİN SIRRI ikinci baskısı henüz çıkmadı. Ancak bizim elimizde çok az miktarda var. Telefon ve adresinizi yazarsanız arkadaşlarımız size ulaştırır. Teşekkür ederim.

Yorum Yap veya Soru Sor

e-mail adres will not be published.


*