AN İTİBARI İLE İLAHİ FARKINDALIK SIFIR NOKTASI ENERJİSİNİN SON DURUMU

AN İTİBARI İLE İLAHİ FARKINDALIK SIFIR NOKTASI ENERJİSİNİN SON DURUMU

 

Şükürler olsun ki SNE. Matrix,  küçük bir dere olarak akmaya başladığı irfan yolculuğuna her gün kendine dâhil olan yeni canlarla birlikte ulu bir ırmak olmaya hızla devam etmektedir. Bu akışın menzili İLAHİ FARKINDALIK olduğundan, bu kutlu yolculuğun yolcuları doğal olarak çok nadide ve özel insanlardan oluşmaktadır.

SNE. İlahi farkındalığın, koşulsuz sevginin oluşturacağı ve ülkemiz için çok elzem ve gerekli olan morfik alanın tesisi için ihtiyaç duyduğumuz 1028 cana Allah’ın izni ile en kısa zamanda ulaşacağız. Bu yolculukta bizler, Her zaman ifade ettiğimiz gibi, bu kutlu yolculuğun zahiri yolu olan FARKEDER derneğimizin çatısı altında  ilk katılan can yoldaşımızla, son katılacak olan kardeşimizi aynı samimiyet ve sıcaklıkla bağrımıza basacak, nefsimizin, zihnimizin ve egomuzun tuzaklarına düşmeden, sadece “o”  nun rızası istikametinde, bir birimizi uygun bir şekilde düzelterek BİR ve beraber olarak yürümeye devam edeceğiz.

Yaptığımız gözlemlerde. SNE. Matrix’in  son geldiği nokta itibari ile her yeni katılan canımızın kattığı yüksek seviyeli enerjilerle ve bazı arkadaşlarımızın kendi aralarında organize olarak yaptıkları uzaktan ücretsiz toplu enerji gönderme çalışmalarından aldığımız geri bildirimlerden öğrendiklerimize göre  kendi morfik alanını çok güçlendirdiğini, doğal olarak ta çok hızlı, etkili, kalıcı ve güçlü bir şifa gücüne sahip olduğunu ispat etmektedir.

Bundan başka bizi asıl heyecanlandıran husus, bu kutlu ışık asıl aydınlatması gereken bilim insanlarının yüreklerinde parıldamaya başlamasıdır. Burada izinleri olmadığından tamamının isimlerini zikredemeyeceğim birçok değerli bilim insanı İLAHİ FARKINDALIĞA dahil olmuşlar ve kendi alanlarında SNE.  yi hem inceleyip gözlemle imkanı bulmuşlar, hemde kendi alanlarında kullanarak olağanüstü geri bildirimler almışlardır.

Değerli dostlarım, tam bu noktada izin verdiği için ismini zikretmekte sakınca duymadığım Aksaray Üniversitesinde öğretim görevlisi olan sevgili Güzin hocamızın alanı olan mikrobiyoloji ve SNE. Matrix’in muhteşem buluşması bana göre ilahi palanda rabbimizin bir hikmetinden başka bir şey değildir. Sürekli akış halinde bulunduğumuz sevgili hocamızla, özellikle SNE. Nin hücreler üzerindeki olağan üstü etkisini bilimsel zemin üzerinde, çok değişik bir bakış açısı ve gözlemle (gözlemcinin etkisi) değerlendirerek en kısa zamanda buradan sizlerle paylaşacağız inşallah.

Sevgi, huzur ve ışıkla…..

 

 

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir